Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Jahekapid

Põldsalat maitseb kõige paremini värskelt korjatuna. Või otse Boschi jahekapist võetuna.

Oleme enam kui 80 aasta vältel välja töötanud jahutustehnoloogiaid, mis teie igapäevaelu mugavamaks teeksid. Innovaatiliste "stay-fresh"-i süsteemidega hoiavad meie jahekapid teie toidu kauem värske ning need on tänu oma paindlikule sisule veelgi mugavamad. Võite sellele kindel olla nüüd ja edaspidi.

Meie ilma sügavkülmaosata sisseehitatud jahekapid: kõik laitmatult integreeritud.

Olgu tegemist ühest inimesest koosneva leibkonna või suure perega, meie ilma sügavkülmaosata sisseehitatud jahekappide tootevalik sobib suurepäraselt igasse kööki. Olles 30% energiatõhusamad sügavkülmaga jahekappidest, on need ideaalsed neile, kellel eraldi sügavkülmik juba olemas on.

Kõigi ilma sügavkülmaosata integreeritavate külmikute juurde

Integreeritavad jahekapid koos sügavkülmaosaga: sobivad alati ideaalselt.

Kui te ei vaja väga suurt sügavkülmikut, soovitame teile sisseehitatud jahekappi koos integreeritud sügavkülmaosaga, mille saab kenasti teie olemasoleva köögiga integreerida. Seal on piisavalt ruumi, et mahutada pitsa, magustoiduks varuks olev jäätis, jooke jahutavad jääkuubikud ja külmutatud ürdid. Tänu meie VitaFreshi tehnoloogiale püsivad puu- ja köögiviljad värskena kolm korda kauem ja kuna sisemus on paindlik, mahutab see ka kõik toiduained ja pakendid, nii et neid on lihtne leida.

Kõigi sügavkülmaosaga integreeritavate külmikute juurde

Meie kahepoolsed külmikud: täiuslik värskus, külg külje kõrval.

Meie kahepoolsed külmikud pakuvad kõike, mida vajate. Need on ideaalsed majapidamisse, kus soovitakse kodus hoida korraga palju toitu, tegemata kompromisse disaini arvelt. Jahekapi- ja sügavkülmaosaga kahepoolsed külmikud pakuvad rohkem funktsioone, mis tagavad, et toit säiliks imeliselt värske. Samuti on olemas selge ülevaade külmiku sisust ning piisavalt ruumi kõige vajaliku jaoks. Ja kui armastate külla kutsuda korraga palju näljaseid sõpru ja sugulasi, siis valige mõni meie ülisuurtest külmikutest.

Kõigi kahepoolsete külmikute juurde.

Kui poeskäik on keeruline, siis ostude külmikusse panek on tõeliselt lihtne.

Boschi külmikut on lihtne korras hoida. Näete täpselt, kus kogu toit on, ja tänu täielikult avanevatele teleskoopsiinidele on lihtne toitu külmikusse paigutada ja sealt võtta. Väljatõmmatavate klaasriiulitele ja riiulijagajatega on kõik alati nähtav ja käeulatuses. Spetsiaalne hoidik võimaldab turvaliselt säilitada joogipurke ja -pudeleid ning annab külmikuukse sisse lisaruumi. Nii on pärast tööd külmikust joogi võtmine peaaegu sama lõõgastav kui selle rüüpamine.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.