Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Sügavkülmikud

Saadame oma sügavkülmikud teie jaoks kõrbesse. Ja Siberisse.

Selleks, et saaksite meie sügavkülmikutele igapäevaselt 100% kindlad olla, testime neid Boschi kliimakambris kõige raskemates tingimustes. Siin tekitatakse äärmuslikult külmad ja kuumad temperatuurid, –10 kuni +43 °C. Ainult siis, kui sügavkülmik siin laitmatult töötab, on see valmis teie koju tulema.

Kuidas integreeritavat sügavkülmikud paigaldatakse?

Sisseehitatud sügavkülmikud paigaldatakse vastavalt köögikappide lahendusele – alumistesse kappidesse või spetsiaalsetesse kõrgetesse kappidesse.

Milliste mõõtudega niššide jaoks püstised sügavkülmikud saadaval on?

Pakume püstiseid sügavkülmikuid niššidele suurusega 177,5 cm, 140 cm, 88 cm ja 72 cm.

Millised on võimalused väikse niši puhul?

Kui paigaldusruum on teie vajaduste jaoks liiga väike, siis vahetage oma sisseehitatud püstine sügavkülmik eraldiseisva seadme vastu. Vabanenud ruumi saate lisada veel ühe kapi või sinna paigaldada näiteks auruahju ja soojendussahtli.

Mida on sügavkülmiku paigaldamisel eriti tähtis kontrollida?

Kui püstine sügavkülmik toetub tasasele pinnale, on tagatud selle horisontaalne paigutus. Uks sulgub siis õigesti.

Mille poolest erinevad intereeritavad seadmed ja dekoratiivplaadiga seadmed?

Integreeritud püstisele sügavkülmikule saab lisada teie köögikappidega sobiva detaili. Kui teie sügavkülmikule saab lisada paneeli, võib dekoratiivplaadi raami sisse paigaldada. Ka see sobib teie köögimööbliga ideaalselt.

Millised on uksetehnoloogia valikud?

Liugurtüüpi hinged

Sellise tehnoloogia puhul on kapiuks ja seadme uks üksteise külge kinnitatud liugurühendusega.

Kõik-ühes-hinged

Kõik-ühes-hingede puhul on kapiuks ja seadme uks üksteise külge fikseeritud ja avamisnurk on laiem. Ka hingede kandevõime on suurem.

Professionaalse uksepuhvriga kõik-ühes-hinged.

Sügavkülmiku väljavahetamisel saab liuguritüüpi hinged vahetada modernsete kõik-ühes-hingede vastu. Kõik-ühes hingetehnoloogiale on lisatud pehme sulguri süsteem.

Ideaalsed tulemused, väljapeetud disain. Boschi integreeritavad seadmed teie unistuste kööki.

Selleks, et teie köögist saaks tõepoolest unistuste köök, pakume lisaks külmikutele ja sügavkülmikutele ka sisseehitatavaid nõudepesumasinaid ja laitmatult integreeritud keedu- ja küpsetusseadmeid. Kõik meie kodumasinad ühendavad endas ajatu ja väljapeetud disaini suurepärase tehnilise kvaliteedi ning maksimaalse ökonoomsuse, vastupidavuse ja mugavusega.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.