Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Õhupuhastid

Värske tuulehoog teie köögis.

Selleks, et tunneksite toitu valmistades vaid neid lõhnu, mida soovite, oleme välja töötanud valiku eriti võimsaid õhupuhasteid. Samas on tänu isolatsioonile ja madala müratasemega mootorile need nii vaiksed, et teie ega teie külalised ei kuule praktiliselt midagi.

Boschi söefiltriga õhupuhasti

Söefiltriga õhupuhasti annab sulle piiramatud võimalused oma köögi sisustamiseks. Ei ole vaja olemasolevate torudega arvestada ega tülikaid torupaigaldustöid ette võtta.

Loe lähemalt CleanAir filtri kohta

Meie saar-tüüpi õhupuhastid: modernne kunstiteos teie köögis.

Saar-tüüpi õhupuhastid on spetsiaalselt disainitud köögisaarel kasutamiseks ja ripuvad selle kohal vabalt laes. Tänu suurele klassikaliste disainilahenduste ja mõõtmete valikule leiab meie saar-tüüpi õhupuhastite hulgast ideaalse valiku igasse kööki ja kõigi seadmete juurde.

Saar-tüüpi õhupuhastite juurde

Meie seinale paigaldatavad õhupuhastid: jõuline sooritus, väljapeetud disain.

Seinale paigaldatavad õhupuhastid paigaldatakse enamasti pliidiplaadi kohale, kappide vahelisele seinale. Seda tüüpi õhupuhasti sobitub ideaalselt teie köögikappide ritta, olles ise vaevu nähtav, kuid märkate kindlasti selle tõhusat toimet.

Seinale paigaldatavate õhupuhastite juurde

Meie väljatõmmatavat tüüpi õhupuhastid: peaaegu nähtamatu lahendus.

Teleskoop-tüüpi õhupuhastid paigaldatakse seinakappi. Nende kasutamiseks tõmmatakse lame osa välja, mis laiendab äratõmbepinda. Paljudel seda tüüpi õhupuhastitel on lame esiosa võimalik sobitada köögikappidega. Nii jääb õhupuhasti teie köögis praktiliselt nähtamatuks.

Väljatõmmatavate õhupuhastite juurde

Integreeritud õhupuhastid: näete neid ainult siis, kui seda soovite.

Integreeritud õhupuhastid tõmmatakse kasutamiseks nurga all ettepoole ja on seetõttu nähtavad ainult kasutamise ajal. Seega on sellised õhupuhastid nähtavad ainult siis, kui neid kasutatakse, ja muul ajal nähtamatult köögikappidesse integreeritud.

Integreeritud õhupuhastite juurde

Kapi alla paigaldatavad õhupuhastid: lihtne integreerida iga köögidisainiga.

Kapi alla paigaldatavad õhupuhastid on ideaalselt integreeritavad iga köögidisainiga. Olenemata sellest, kas eelistate poleeritud terast, musta või valget, see sobib alati nagu valatult.

Kapi alla paigaldatavate õhupuhastite juurde

Võite meid süüdistada perfektsionismis. Oleme selleks palju tööd teinud.

Veendumaks, et meie õhupuhastid oleksid täiesti roostekindlad, töötleme me neid 24 tunni jooksul peene soolveepihusega. Kui seadmed selle katse läbivad, kuumutame õhupuhasti all dodekaanhapet, kuni tekivad suitsupilved. Kui paks suits lühikese ajaga eemaldatakse ja alles jääb puhas õhk, võib kindel olla, et õhupuhasti vastab täielikult Boschi kvaliteedistandarditele ja võite selle rahuliku meelega endale koju tuua.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.