Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Pliidid, ahjud, pliidiplaadid ja õhupuhastid

Täiuslik kombinatsioon.

Loodud pakkuma täiuslikke keetmis- ja küpsetustulemusi ja sobima iga köögidisainiga.

Meie sisseehitatud pliidid ja ahjud: eraldi paigaldatavad, kompromissitu kvaliteediga.

Millist kööki te iganes soovite, meie sisseehitatud pliidid ja ahjud sobivad sinna ideaalselt. Tavapäraselt tööpinna alla paigaldatavatel sisseehitatud pliitidel asuvad pliidiplaadi juhtnupud. Ahjud on integreeritavad nii seina- kui ka põrandakappidesse. Kui valite eraldiseisva ahju, saate pliidiplaadi paigutada ahjust eemale. Ja kui ruumi on vähe, pakuvad ideaalset lahendust kompaktsed seadmed. Olenemata sellest, millise valiku teete, saavutate tänu automaatprogrammidele alati ideaalsed röstimis- ja küpsetustulemused.

Pliitide ja ahjude juurde

Meie aurufunktsiooniga pliidid ja ahjud: kõige õrnem viis toiduvalmistamiseks.

Maitseküllane, tervislik ja mitmekülgne: meie aurufunktsiooniga pliidid ja ahjud säilitavad toidu aroomi, vitamiinid ja mineraalid. Kas armastate õrna ja mahlast või krõbedat ja pruunistatud toitu – auruga valmistades on see alati imeliselt maitsev ja tervislik. Ja tänu integreeritud veepaagile ei vaja meie aurutid veega otsevarustust.

Auruseadmete juurde

Meie mikrolaineahjud: kiireteks gurmeeroogadeks.

Toit valmib kahtlemata kõige kiiremini mikrolaineahjus. Seda saab kasutada ka sulatamiseks, soojendamiseks või isegi küpsetamiseks. Mitmekülgsete oskustega on ka meie kompaktsed mikrolainefunktsiooniga ahjud. Lisaks klassikalistele küpsetusrežiimidele on neil ka integreeritud mikrolaineahi. See tähendab, et üks on kindel: suurepärastelt küpsetustulemustelt ei pea kompromisse tegema ka siis, kui teil vahel kiire on.

Mikrolaineahjude juurde

Soojad soovitused: Boschi soojendussahtlid.

Meie soojendussahtlid suudavad palju enamat kui toidu ja taldrikute soojashoidmine. Need sobivad suurepäraselt ka aeglaseks liha küpsetamiseks, toidu sulatamiseks, šokolaadi sulatamiseks ja taina kergitamiseks. Neid on võimalik paigaldada eraldi või kombineerida ahjuga, võimaldades nii leida õige lahenduse iga köögi jaoks.

Kõigi soojendussahtlite juurde

Meie pliidiplaadid: suurepärased tulemused, märkamatult paigaldatav disain.

Üksikud pliidiplaadid paigaldatakse tööpinnale pliidi kohale, millelt neid ka juhitakse. Eraldiseisvatel pliidiplaatidel on oma juhtelemendid ja neid saab seega paigaldada ahjust eemale. Ahi sobib hästi näiteks köögisaarele või seinakappi. Samuti on teil võimalus avastada 30–40 cm laiused Domino pliidiplaadid, näiteks Teppan Yaki Jaapani roogade või Wok-põleti Aasia roogade valmistamiseks.

Pliidiplaatide juurde

Meie eraldiseisvad pliidid: teie otsustate, kus toitu valmistate.

Lisaks perfektsetele tulemustele ja täielikule mugavusele pakuvad meie eraldiseisvad pliidid teile piiramatut paindlikkust. Eraldiseisva pliidiga saate valida endale kõige sobivama asukoha ja seadme: see, kas eelistate elektriahju ja induktsiooniplaati või gaasiahju ja gaasipliidiplaati, on juba teie otsus. Siis jääb teile ainult rõõm toiduvalmistamisest. Boschi kvaliteedis ja kõigi külaliste imetluses saate 100% kindel olla.

Kõigi eraldiseisvate pliitide juurde

Meie kontaktgrillid: midagi erilist igal aastaajal.

Lihalõikude, suupistete või võileibade jaoks. Toas või aias – Boschi mitmeotstarbeliste kontaktgrillidega on kõik võimalik. Nakkumatutel kalde all paiknevatel grilliplaatidel on avaused rasva eemaldamiseks, mis tagavad grillitava toidu vähese rasvasisalduse ja lihtsustavad puhastamist. Kummalgi grilliplaadil on kaks pinda: laineline külg grillimiseks ja sile külg võileibade jaoks. Pealmist grilliplaati saab reguleerida eri viisidel ja kuumutada eraldi, mis on ideaalne paksemate toiduainete või gratineeritud toitude jaoks.

Kõigi kontaktgrillide juurde

Boschi õhupuhastitega ei ole teie külalistel saabudes aimugi, mida neile pakute.

Saate nii praadimisel kui ka keetmisel auru ja lõhnad rahumeeli Boschi hooleks jätta. Meie lai erineva suuruse ja disainiga õhupuhastite valik tagab värske õhu kõikjal, väikseimatest kööginurkadest kõige suuremate köök-söögitubadeni. Ja need on alati erakordselt vaiksed ja tõhusad.

Õhupuhastite juurde

Ideaalselt röstitud köömned, majoraan – ja Bosch. Kvaliteet, mida saate usaldada.

Selleks, et keetmine ja küpsetamine oleks alati tõeliselt lihtne, annavad insenerid meie kodumasinate väljatöötamisel endast alati parima. Enne kui uus seade meie tehasest lahkub, läbivad kõik funktsioonid ja väikseimgi kruvi tuhanded koormustestid ja kvaliteedikontrollid. Alles siis, kui kõik tulemused meie kõrgetele standarditele vastavad, on seade valmis kõige olulisemaks testiks teie köögis.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.