Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Pliidiplaadid

Kõige keerulisem asi toiduvalmistamise juures on poeskäik.

Kuna toitu valmistades on teil niigi palju tegemist, oleme lisanud hulga mugavaid funktsioone, et te ei peaks tegema ühtegi üleliigset liigutust.

Meie induktsioonplaadid: vähem ootamist, madalam energiatarve, suurem töökindlus.

Meie induktsioonplaadid ei suuda korda saata imesid, kuid need toimivad kiiremini kui tavalised pliidiplaadid. Boschi induktsioonplaat kuumutab 2 liitrit vett keemiseni kaks korda kiiremini kui keraamiline pliidiplaat. Nii saate õhtusööki serveerida kiiremini ja väiksema energiakuluga. Nii jääb teil rohkem aega enesele.

Kõigi induktsioonplaatide juurde

Meie gaasipliidiplaadid: tippkokkade valik teie köögis.

Paljude tippkokkade jaoks on gaasipliit ikka esimene valik. Boschi gaasipliidiplaatidega saate ka ise kõiki nende eeliseid nautida. Lisaks kuumuse täpsele ja vahetule reguleerimisele on meie gaasipliidiplaadid tänu oma kõrgetasemelisele disainile kergesti puhastatavad ja täiesti ohutud.

Kõigi gaasipliidiplaatide juurde

Meie elektripliidiplaadid: klassikaline ja ülimugav toiduvalmistamisviis.

Kergesti puhastatavad klaaspinnad ja keraamilised pinnad, mis näevad ka head välja: meie elektripliidiplaatidega saate toiduvalmistamist ja sööki nautida puhastamisele kuluva aja arvelt veelgi kauem. Integreeritud TouchControl paneel säilitab maksimaalse turvalisuse tagamiseks alati täieliku kontrolli.

Kõigi elektriliste pliidiplaatide juurde

Meie Domino pliidiplaadid annavad võimaluse nautida korraga kõiki eeliseid.

Kui olete kunagi unistanud korraga nii induktsiooni-, elektri- kui ka gaasipliidi kasutamisest, on vastuseks meie Domino pliidiplaadid. Neid on võimalik paigutada täpselt nii, nagu soovite, ja need sobivad oma välimuselt ideaalselt kokku. Aasia köögi sõbrad saavad valida ka Wok-põleti või Jaapani köögis kasutatava Teppan Yaki põleti.

Kõigi Domino pliidiplaatide juurde

Ideaalse steigi valmistamiseks piisab vaid pliidi sisselülitamisest.

Meie üksikud pliidiplaadid ja eraldiseisvad pliidiplaadid pakuvad laia valikut funktsioone, et keeta või praadida toitu just nii nagu soovite. Näiteks funktsioon FryingSensor Plus hoiab silma peal steigil, kuni te sobiva veini valikuga ametis olete. Pliidiplaadi HighSpeed Zone võimaldab keemistemperatuuri saavutada 20% kiiremini ja muudab lihtsamaks ka pannil pruunistamise.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.