Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

8. seeria aurutid

Vitamiinid ja heaolu.

Ükskõik kuidas soovite köögivilju, liha, kala või linnuliha valmistada, on 8. seeria aurutiga aurutamine parim ettevalmistusviis, et säilitada toitude loomulik tekstuur ja rikkalik maitse. Toitu ümbritsev õrn aur muudab selle võimalikuks. Miski ei küpse üle ning kõik vitamiinid, mineraalained ja mikroelemendid jäävad alles. Ning see teeb head nii maitsele kui ka tervisele.

8. seeria auruahjude tootevalikusse Avastage ka meie 8. seeria aurufunktsiooniga ahjud
Kolm käiku vaid ühe sammuga.

Kolm käiku vaid ühe sammuga.

Meie 8. seeria aurutiga saate valmistada kogu menüü üheaegselt kuni kolmel tasandil. Lõhe spargliga ja rosmariiniga kartulid? Valmistage neid kõiki koos ning kõik sujub suurepäraselt. Kuidas oleks ka magustoiduga? Pole probleemi. Tänu ahju õhuniiskusele maitsed ei segune ja iga roog säilitab endale omase maitse.

Sobib igasse kööki. Ja igale vajadusele.

Sobib igasse kööki. Ja igale vajadusele.

Tänu täpsele valmistuskvaliteedile ja hoolikalt läbi mõeldud disainile sobituvad kõik 8. seeria seadmed omavahel oivaliselt. Nii et sisseehitatud seadmeid kombineerides, kas kõrvuti või üksteise otsa asetatuna, on visuaalne harmoonia ja ühtsus garanteeritud. See annab teile oma täiusliku köögi kavandamisel maksimaalse vabaduse.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.