Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

8. seeria mikrolaineahjud

Kulinaarsed naudingud on vaid sekundite kaugusel.

Kui teil on kiire, aitab meie uus 8. seeria mikrolaineahi kerge vaevaga toitumiskavadest ja päevaplaanidest kinni pidada. Ükskõik kas soojendate beebitoitu, valmistoite või külmutatud eineid, saate oivalised tulemused kiiresti, hügieeniliselt ja maitses järeleandmisi tegemata. Nii et selle asemel, et oodata õhtusöögi valmimist, on teil koos armsate inimestega palju rohkem aega selle nautimiseks.

8. seeria mikrolaineahjude tootevalik
Olge iga toiduga samal lainepikkusel.

Olge iga toiduga samal lainepikkusel.

Meie kõrge resolutsiooniga TFT-ekraaniga 8. seeria mikrolaineahjudes saate tänu 900-vatisele võimsusele ja viiele võimsusseadistusele mikrolaineahju režiimil ning 1300 vatile ja kolmele võimsusseadistusele grillimisrežiimil hõlpsasti soojendada, sulatada, küpsetada ja grillida peaaegu kõike mõeldavat. AutoPiloti funktsioon aitab teil automaatselt parimad tulemused saavutada. Asetage lihtsalt toit ahju, sisestage selle kaal ja valige menüüst õige programm.

8. seeria mikrolaineahjude tootevalik

Sobib igasse kööki. Ja igale vajadusele.

Sobib igasse kööki. Ja igale vajadusele.

Tänu täpsele valmistuskvaliteedile ja hoolikalt läbi mõeldud disainile sobituvad kõik 8. seeria seadmed omavahel oivaliselt. Nii et sisseehitatud seadmeid kombineerides, kas kõrvuti või üksteise otsa asetatuna, on visuaalne harmoonia ja ühtsus garanteeritud. See annab teile oma täiusliku köögi kavandamisel maksimaalse vabaduse.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.