Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Athlet Ultimate’i käsitolmuimeja

Uskumatult võimsad puhastustulemused ja kauakestev tööaeg, seda kõike ilma juhtmeta.

Juhtmeta Athlet. Eriti paindlik ja käepärane.

Toote ülevaade
Keri alla

Pole juhet, pole piiranguid.

Athlet Ultimate jõuab ka kaugeimatesse nurkadesse ja selle juhtmeta tehnoloogia tagab põhjalikud puhastustulemused isegi raskesti ligipääsetavates ja toitepesadeta kohtades. Athleti tolmuimeja paindlikkus ja kergus muudavad tolmuimemise erakordselt lihtsaks. Juhtmeta tolmuimejat saab hoiustada ka püstises asendis, kus iganes soovite.

Puhastab kogu maja.

Athlet Ultimate’i tolmuimeja puhastab sama tõhusalt kui tavapärane tolmuimeja,* kuid pakub suuremat paindlikkust. Lisaks annab Boschi liitiumioontehnoloogia sellele kuni 75 minuti pikkuse ekstrapika tööaja. Lühike laadimisaeg tähendab, et Athlet Ultimate on alati kiiresti kasutamiseks valmis.

* Mustuse kogumine (tolm vaibal ja pragudega puitpõrandal, kiudude kogumine vaibalt) võrreldes Boschi juhtmega tolmuimejaga (BGL3A315). Testitud vastavalt standardile EN 60312.

SmartSensor Control: korralikud puhastustulemused igal ajal.

Integreeritud sensor jälgib pidevalt, kas Athlet Ultimate’i käsitolmuimeja töötab optimaalsel võimsusel. LED-ekraan annab märku filtri puhastamise vajadusest.

Keerake, kallutage ja ongi puhas.

RotationClean muudab filtri puhastamise eriti kiireks ja põhjalikuks ning tarvis on teha vaid üks liigutus. Eemaldage lihtsalt tolmuanum seadmest ja pöörake punast nuppu. Tolm ja mustus langevad tolmuanumasse, mida on seejärel lihtne ja hügieeniline tühjendada. Tänapäevane filtritehnoloogia muudab sellest juhtmeta tolmuimejast välja paisatava õhu puhtamaks kui toaõhk. Athlete Ultimate’i tolmuimeja püüab kinni 99,9 protsenti õhus leiduvatest osakestest.

Erakordsed puhastustulemused igasugustel põrandatel.

Võimsa HiSpin-mootoriga tolmuimeja uuenduslik AllFloor HighPoweri otsak, millel on ka oma sisseehitatud mootor, puhastab suurepäraselt kõik põrandapinnad, kaasa arvatud parketi, vaiba ja põrandaplaadid. Harja eriti suur läbimõõt ja 5000 pööret minutis tähendavad, et seade tõmbab endasse kogu tolmu ja mustuse, seda ka vaibalt. EasyClean-süsteem on tõeliselt lihtsa koristamise saladus. Hari on üheainsa lihtsa liigutusega eemaldatav ja äärmiselt lihtsasti puhastatav.

Praktilised ja professionaalsed lisatarvikud paindlikuks tolmuimemiseks.
Praktilised ja professionaalsed lisatarvikud paindlikuks tolmuimemiseks.
Praktilised ja professionaalsed lisatarvikud paindlikuks tolmuimemiseks.

Praktilised ja professionaalsed lisatarvikud paindlikuks tolmuimemiseks.

Viis kerget lisatarvikut muudavad raskesti ligipääsetavate nurkade, riiulite, kitsaste nurkade ja isegi autosalongi puhastamise imelihtsaks. Praktiline õlarihm, paigaldatav käepide ja painduv imemisvoolik muudavad koristamise ajal ringi liikumise lihtsaks. Eriti lai XXL pehme mööbli otsak ja kitsaste kohtade otsak aitavad puhastada mööblit ja kohti, kus on vähe ruumi.

Lisatarvikute tootelehele

Õige Athleti tolmuimeja igaks olukorraks.

Teie tolmuimeja peaks suutma toime tulla iga väljakutsega. Boschil on pakkuda just õige mudel, ükskõik kas otsite mitmekülgset ja universaalset tolmuimejat, võimsat loomakarvade eemaldajat või täiustatud akutehnoloogiat.

Athlet 25,2 V

Universaalne tolmuimeja keskmise suurusega majapidamisele. Saab hakkama kõigi pindadega.

Rohkem teavet

Zoo'o ProAnimal 25,2 V

Ideaalne loomakarvade eemaldamiseks, isegi kui teil on rohkem kui üks lemmikloom. Erakordselt põhjalik.

Rohkem teavet

Athlet Ultimate 32,4 V

Täiustatud akutehnoloogia ja ekstravõimsa puhastusjõuga. Rahuldab ka kõrgeimad nõudmised ja sobib kõikidele kodustele pindadele.

Rohkem teavet

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.