Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

CleanAir Module

Boschi söefiltriga õhupuhasti – uus standard.

Söefiltriga õhupuhasti annab sulle piiramatud võimalused oma köögi sisustamiseks. Ei ole vaja olemasolevate torudega arvestada ega tülikaid torupaigaldustöid ette võtta. Paiguta õhupuhasti soovitud kohta ja sisusta köök oma soovide kohaselt. Vali õhupuhastile lisaks CleanAir Module ja sinu köögis valitseb liisunud praadimislõhna asemel alati värske toidu aroom.

CleanAir Module kaotab ebameeldivad lõhnad.
CleanAir Module on patenteeritud söefiltri ja hoidiku komplekt, mis paigaldatakse õhupuhasti korpuse ülaossa – see puhastab õhu kuni 95% ulatuses (tavalised söefiltrid puhastavad õhu keskmiselt u 50% ulatuses). Filtris sisalduva söe pindala vastab u 50 jalgpalliväljakule, suure pindala ja kompaktsuse kombinatsioon teeb filtri eriti tõhusaks. CleanAir Module saavutas Rootsi Energiaameti testis läbi aegade parima tulemuse, lisaks on see muudest söefiltriseadmetest vaiksem.

Eemaldab köögist ebameeldivad lõhnad, kuid mitte soojuse.
Võrreldes õhu väljaimemisel põhinevate õhupuhastitega on söefiltriga õhupuhasti palju energiasäästlikum, kuna soe toaõhk jääb ruumi. See praktiline õhuringlussüsteem võimaldab Rootsi Energiaameti arvestuste kohaselt säästa kuni 1100 SEK aastas.

Miks valida CleanAir Module.

  • Parimad testitulemused Rootsi Energiaameti testis
  • Eemaldab lõhnad 95% ulatuses, samaväärne imiventilaatoriga varustatud õhupuhastitega
  • Vaiksem kui tavalised söefiltriga õhupuhastid
  • Soojuse taaskasutus
  • Piiranguteta paigutamine

**Rootsi Energiaameti testid näitasid, et Bosch DWB063650S koos söefiltrimooduliga CleanAir eemaldas lõhnad 95% ulatuses (november 2010). Samas märgib Rootsi Energiaamet, et enamik söefiltriga õhupuhastitest suudab õhku puhastada ainult 45–55% ulatuses. Energiakulude arvestuslik sääst kuni 1100 SEK aastas põhineb elektrienergia hinnal 1 SEK/kWh ja Rootsi põhjaosas asuval 700 m3 imiventilaatoriga õhupuhastiga varustatud standardmajapidamisel.