Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Elektrilised pliidiplaadid

Eelprogrammeeritud kulinaarne edu. Uued elektrilised pliidiplaadid Boschilt.

Eelprogrammeeritud kulinaarne edu. Uued elektrilised pliidiplaadid Boschilt.

Lihtne tee täiuslike tulemusteni – meie elektrilised pliidiplaadid on loodud selleks, et küpsetamine ja praadimine oleks teie jaoks võimalikult pingevaba. Nautige intelligentset temperatuurireguleerimist küpsetamis- ja praadimissensorite abil, uuenduslikke juhtimisnuppe ja paindlikke induktsioonialasid. Isegi keerulised road tulevad vähese vaevaga oivalised, pakkudes samas maksimaalselt rõõmu.

Ülekeemine on igaveseks läbi.

Täiusliku toiduvalmistamise juures on õige temperatuur ülioluline. Paar kraadi ülearu ja risoto kõrbeb, piim keeb üle ja vorstid lähevad potis lõhki. Ent PerfectCooki sensori abil toitu valmistades jälgib see jooksvalt poti temperatuuri ja reguleerib seda automaatselt, tehes lõplikult lõpu üleküpsemisele, kõrbemisele ja ülekeemisele.

Vaadake videot PerfectCooki sensorist

Kiire ja lihtne kasutada.
Kiire ja lihtne kasutada:

Induktsioonipliidile sobiva poti välisküljele on kinnitatud lame magnetiline nõudepesumasinakindel rõngas. See saadab pliidiplaadile vajalikku teavet. PerfectCooki funktsiooni aktiveerimiseks ei ole tarvis teha muud kui vajutada sensori nuppu ja kinnitust pliidiplaadil. Seadistatud temperatuuri saavutamisel kostab signaal.

lihtne temperatuuri reguleerimine.
lihtne temperatuuri reguleerimine.

See, kas liha potis korralikult küpseb, sõltub temperatuurist. PerfectCook muudab õigel kuumusel toiduvalmistamise imelihtsaks. Peate lihtsalt üks kord valima soovitud temperatuuritaseme. Toidu valmimise ajal jälgib sensor temperatuuri ja reguleerib seda automaatselt, et te ei peaks seda ise pidevalt muutma. Sensor on ka kindel abimees ülekeemise ja üleküpsemise vältimisel, seda kõikidel keeduväljadel ja kuni kolme poti puhul korraga.

Täiusliku steigi valmistamiseks on mitmeid võimalusi. Siin on üks otsetee.

Täiusliku steigi valmistamiseks on mitmeid võimalusi. Siin on üks otsetee.

Kas on olemas midagi maitsvamat kui täiuslikult valmistatud steik? Selleks on aga valmis enamat kui värsket lihatükki healt lihunikult. Otsustava tähtsusega on ka ideaalne küpsetustemperatuur. Ükskõik missugust steiki eelistate, hoiab PerfectFry praadimise ajal panni temperatuuril silma peal ja teeb vajadusel täpseid muudatusi. See tähendab, et saate iga kord täiusliku steigi.

Vaadake videot PerfectFry sensorist

PerfectFry töötab järgmiselt.
PerfectFry töötab järgmiselt.

Aktiveerige nuppudest PerfectFry sensor. Seejärel valige optimaalne temperatuuritase. Pann kuumutatakse soovitud temperatuurini ja seejärel reguleeritakse kuumust automaatselt. Pliidiplaat edastab nähtavaid ja kuuldavaid hoiatusi, kui soovitud temperatuur on saavutatud. Nüüd saab steiki praadida selleks kõige sobivamal temperatuuril.

Temperatuuri seadistamine PerfectFry sensoriga.
Temperatuuri seadistamine PerfectFry sensoriga.

Steigi ideaalne praadimine saab alguse õigest õlitemperatuurist, sest erinevat tüüpi õlidel on erinevad suitsemispunktid. Ilma täpse temperatuurikontrollita võivad need kergesti kõrbema minna. Näiteks päevalilleõli suitsemispunkt on 210–225 °C, samas kui esimese pressi oliiviõlil on see vaid 130–180 °C. PerfectFry sensor näitab, millal on käes ideaalne temperatuur õli pannile lisamiseks.

Pliidiplaadiliideste ülevaade.

Boschi liidesed: elektrilised pliidiplaadid, mille juhtimine on teie käes.

Boschi liidesed: elektrilised pliidiplaadid, mille juhtimine on teie käes.

Alati ei ole lihtne toidu valmistamise ajal kõikidele pottidel, pannidel ja seadistustel silma peal hoida. Sellepärast töötasime välja puutetundliku TFT-ekraani, mis võimaldab kiiresti menüüs navigeerida ja annab alati selge ülevaate, et näiteks lisafunktsioonide valimine ja aktiveerimine oleks lihtne. Pealkirjad on selged ja kergesti loetavad ning integreeritud piktogrammid aitavad kiiresti õige suuna leida, isegi kui olukord kipub kaootiliseks minema.

Vaadake videot TFT-puuteekraani kohta

Kasutajasõbralik disain suuremas plaanis.

Kasutajasõbralik disain suuremas plaanis.

Silmale ilus vaadata ja vaid sõrmeotstega juhitav – kokku 30 cm pikkune DirectSelect Premiumi liides pakub toiduvalmistamisel täielikku kindlustunnet. See muudab soovitud küpsusastme ja lisafunktsioonide valimise intuitiivselt lihtsaks, kuna kuvab vaid funktsioonid, mida antud hetkel vajate. Ning isegi välja lülitatuna on liidesel muljetavaldavalt puhtajooneline ja kvaliteetne välimus.

Vaadake videot DirectSelect Premiumi kohta

Bosch Assist: edukaks toiduvalmistamiseks programmeeritud.

Bosch Assist: edukaks toiduvalmistamiseks programmeeritud.

Toiduvalmistamisel õige seadistuse valimine ei saaks enam lihtsam olla, sest Bosch Assisti funktsiooniga on teil alati kõrval keegi, kes teab täpselt, missugune temperatuur on soovitud roale parim, ning annab praktilisi näpunäiteid. Ning tänu kõrge resolutsiooniga TFT-puuteekraanile on isegi soovitud eine valimine vaid puudutuse kaugusel.

Induktsiooniplaatide juurde

Lõputu paindlikkus: rohkem ruumi pottidele ja pannidele.

Lõputu paindlikkus: rohkem ruumi pottidele ja pannidele.

Rohkem ruumi pliidiplaadil tähendab suuremat paindlikkust toiduvalmistamisel. Boschi FlexInductioni funktsiooniga saate induktsioonipliiti ühe nupulevajutusega oma vajadustele vastavaks reguleerida. Näiteks kui soovite kasutada suurt röstimispanni, saate kaks küpsetusala ühendada ja luua nendest suure katkematu ala. Laiendatav FlexInductioni ala muudab võimalused peaaegu lõputuks. Seadmel on isegi ruumi 30 cm läbimõõduga pottidele-pannidele või kuni 40 cm pikkustele tarvikutele.

Vaadake videot FlexInductioni funktsiooni kohta

Ülevaade meie pliidiplaadist:

Seeria | 8 > Seeria | 6 > Seeria | 4 > Seeria | 2 >
Hob Control DirectSelect Premium
TFT-touchdisplay
DirectSelect TouchSelect Knob control
PerfectCook
PerfectFry 5 tasandiga 4 tasandiga
Assist
Frame Design U-kujuline kalle,
ComfortProfil: ees- ja tagaservad on kaldega ning küljed ääristatud roostevabast terasest servaga
U-kujuline kalle, Basic Frame,
Comfort Profil: eesserv on kaldega ning küljed ääristatud roostevabast terasest servaga

Ilma raamita,
Mugav profiil

Ilma raamita,
Mugav profiil
Paindlikkus Laiendatud FlexZone’i alaga FlexInduction, FlexInduction FlexInduction, CombiZone FlexInduction, CombiZone
Laius, cm 90, 80, 70, 60 90, 80, 60, 30 60 60, 30
Seeria | 8

Elektrilised pliidiplaadid

Induktsiooniplaadid
Seeria | 6

Elektrilised pliidiplaadid

Induktsiooniplaadid
Seeria | 4

Elektrilised pliidiplaadid

Induktsiooniplaadid
Seeria | 2

Elektrilised pliidiplaadid
Teie köögi olulisimad osad.

Teie köögi olulisimad osad.

Kvaliteet igaks ülesandeks. Pakume laia valikut tarvikuid, et tagada 100% täpne sobivus täiuslike küpsetus- ja praadimistulemuste saavutamiseks.

Toodete juurde

Gurmeetoit vaid nupulevajutusega.

Gurmeetoit vaid nupulevajutusega.

Täiuslik lisa teie elektrilisele pliidiplaadile: meie 8. seeria ahjud ühendavad endas uusimat tehnoloogiat, ajatut disaini, märkimisväärset kasutusmugavust, mis kokkuvõttes tähendab, et köögis on tarvis teha vähem tööd. Boschi uus 8. seeria on lihtne tee täiuslike tulemusteni.

Toodete juurde

MyBosch

Registreeruge tasuta ja nautige palju eeliseid!

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.