Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Tervislik eluviis Boschilt

Meid kannustab teie heaolu.

Soovime kõik olla terved ja õnnelikud ning elada aktiivset elu. Kahjuks muudab tänapäeva elutempo isiklikule heaolule keskendumise sageli keeruliseks. Meie Boschis soovime, et elaksite oma elu täiel rinnal. Just seetõttu töötame pidevalt välja uusi tehnoloogiaid, mis muudavad teie elu kodus pisut kergemaks ja oma tervise eest hoolitsemise lihtsamaks. Ükskõik, kas üritate tasakaalustatult toituda, hoida oma pesu hügieeniliselt puhtana või võimaldada endale lihtsalt pärast kiiret päeva pisut rahu ja vaikust – uurige, kuidas meie koduseadmed saavad aidata teil oma elu paremaks muuta!

Tervislikust toitumisest

Mida paremini suhtud toitumisse, seda paremini suhtud endasse.

Söömine on elus üks suurimaid naudinguid. Tervislik toitumine aga võib osutuda keerukaks - eriti siis, kui pole lihtsalt aega iga päev värsketest toiduainetest eineid valmistada. Sellepärast olemegi just tervislikku toitumist silmas pidades välja arendanud hulga kodumasinaid. Need hõlmavad endas innovaatilisi külmiku süsteeme, mis hoiavad toiduained kauem värsked; auruahjusid, mis võimaldavad küpsetamise ajal toiduainetel oma toiteväärtust säilitada. Pole oluline, milliseid värskeid toiduaineid ostad, meie kodumasinad võimaldavad hõlpsalt tervislikke toitainete rikkaid roogi valmistada.

Loe rohkem tervislikust toitumisest

Puhas kodu on tervislik kodu.

Hindame puhast ja tervislikku keskkonda. Kodu hoidmine puhas ja korras võib olla aga nagu teine töökoht, eriti siis, kui sul on väikesed lapsed või allergia käes kannatavad perekonnaliikmed. Seda silmas pidades, oleme välja arendanud kodumasinad, mis võimaldavad sul hõlpsalt kodus hügieeni hoida ja kodused koristamised kiirelt läbi viia. Ükskõik, kas pesed pesu, nõusid või imed tolmu, Boschi kodumasinaid kasutades võid olla kindel, et kõik saab hügieeniliselt puhtaks.

Rohkem hügieenist

Vaikus on kuldne.

Elame ülimalt mürarikkas keskkonnas, ükskõik, kuhu läheme. Paraku pole müra ainult ebameeldiv, vaid ka tervisele kahjulik. On väga oluline, et saame end müra eest kaitsta - eriti kodus. Bosch ei suuda tänavamüra summutada, küll aga suudame teha su kodu palju vaiksemaks kohaks. Oleme välja arendanud hulga eriti vaikseid kodumasinaid, mis tagavad suurepärase töötulemuse ilma sind müraga häirimata.

Loe rohkem rahust ja mugavusest

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.