Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Hügieen on meile väga oluline.

Karm mikroobidele, õrn rõivastele ja nahale.

Meie riided võtavad külge ja imevad endasse peaaegu kõike, millega igapäevaselt kokku puutume. Sellepärast on nende hügieeniline puhtus meile esmatähtis. Boschi pesumasinatel on hulgaliselt erinevaid pesuprogramme ja valikuid, mis aitavad teil oma masina võimalusi maksimaalselt ära kasutada. Näiteks ActiveOxygen aitab hävitada kuni 99,99%* mikroobidest ja bakteritest, seda isegi madalatel temperatuuridel ja ilma keemilisi lisaaineid kasutamata. Tundliku, kergesti ärrituva nahaga inimestele on saabunud abimees – meie AllergyPlusi programm, mis vähendab ainsa nupulevajutusega tõhusalt allergeenseid jääke nagu õietolm, loomakarvad ja tolmulestad.

ActiveOxygeni funktsiooniga pesumasinad

Mõnikord lihtsalt puhtusest ei piisa.

Puhtus ei tähenda alati hügieenilist puhtust, mis võib olla tõeline probleem laste, eakate ja allergikute jaoks.

Boschi ProHygienic tolmuimeja oma UltraAllergy süsteemiga pakub kolmekordset kaitset tolmulestade, hallituse, õietolmu ja muude allergeenide eest. Selles on ühendatud meie parimad filtritehnoloogiad – PowerProtecti tolmukott ja hügieeniline tihend, et tagada oivalised puhastustulemused madala energiakuluga, hoolitsedes samal ajal ka selle eest, et allergeenid tagasi toaõhku ei lenduks. Seega on see täiuslik kõrgete hügieeninõuetega inimeste jaoks ning aitab teil hoolitseda oma kodu ja perekonna eest.

ProHygienicu tolmuimejate sari

Eemaldab kogu mustuse, isegi silmale nähtamatu.

Eriti lapsevanemate jaoks on lastele toitu valmistades turvalisus ja korralik hügieen olulisel kohal. Lõppude lõpuks peavad lutipudelid ja toidunõud olema täielikult ja hügieeniliselt puhtad, seda ainsagi erandita. Boschi HygienePlusi funktsiooniga nõudepesumasinad aitavad kindlalt hügieeni ja turvalisust tagada. HygienePlus suurendab loputustemperatuuri 10 minutiks kuni 70 °C-ni, tagades nõnda suurima võimaliku hügieenilisuse. See sobib täiuslikult ka allergiate all kannatavatele inimestele. Meie HygienePlusi funktsioon annab teile oma pisikestele toitu valmistades täieliku hingerahu.

HygienePlusi funktsiooniga nõudepesumasinate juurde

* Kuni 99,99% vähem E. coli, C. albicans, S. enterica, A. brasiliensis, S. aureus baktereid ja bakteriviirust MS2, kasutades pesuprogrammi „Mix cold“ koos soovitusliku koguse pesuvedelikuga ja pestes 4 kg pesu – uuring MB 7623/15, 29. juuli 2015, läbi viinud wfk-Institut für Angewandte Forschung GmbH, BSH Hausgeräte GmbH tellimusel.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.