Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Meie värskeimad ideed, mis on abiks tervislikul toitumisel.

Külmkapi juures käimine ei ole kunagi olnud tervislikum.

Värskete toiduainete ostmine on üks asi, kuid nende värskuse säilitamine hoopis midagi muud. Meie VitaFresh pro süsteemiga külmikutel on kaks jahedustsooni, mis hoiavad toidu värske kuni 3 korda kauem. Täpsete seadistusvalikute ja hermeetilise sahtlitihendiga VitaFresh pro tagab igal ajal täiuslikud tingimused. Alumine sahtel sobib ideaalselt kala ja liha säilitamiseks ning selle kohal asuval suurel sahtlil on lausa eraldi reguleeritav niiskustase, mis muudab selle ülihästi sobivaks puu- ja köögiviljadele. Nii püsib teie toit nädalaid värske ning annab teile ja teie lähedastele täieliku vabaduse tervislikku toitu nautida.

VitaFresh pro funktsiooniga külmikud-sügavkülmikud

Aurutab nii õrnalt, et isegi vitamiinid jäävad õhtusöögile.

Vitamiinid on meie immuunsüsteemile hädavajalikud ning muudavad paremaks nii meie välimuse, enesetunde kui ka töötulemused. Kahjuks lähevad paljud neist töötlemisel kaotsi. Õrna aurujõudu kasutades säilitavad aga toidud oma mineraalained ja kuni 90% C-vitamiinist*. Peale selle säilib ka nende loomulik lõhn ja maitse. Köögiviljad jäävad meie auruahjudes ja aurutites krõmpsuvaks ja maitsvaks, samas kui kala ja linnuliha muutuvad õrnaks ja mahlaseks. Peale selle ei vaja aurutatud road peaaegu üldse soola ega lisaõli, olles seega ideaalsed neile, kes soovivad püsida terved ja heas vormis.

Auruahjude juurde

Rohelised smuutid: teie kiire otsetee kauakestva hea tervise juurde.

Sageli võib olla keeruline ja aeganõudev leida kiireid ja maitsvaid viise oma soovitusliku puu- ja köögiviljakoguse igapäevaseks tarbimiseks. Siin tulevad teile appi meie mikserid, millega saate kärmelt valmis vuristada tervislikke ja imemaitsvaid rohelisi smuutisid, mis on headusest lausa pungil. Suure kiirusega programmid võimaldavad kerge vaevaga muuta külmunud või kiulised puu- ja köögiviljad rikkalikeks smuutideks, milles on alles kõik väärtuslikud vitamiinid ja toitained. Samuti on meie mikseritel automaatprogrammid ja suurel hulgal lisatarvikuid, mis elu teie jaoks lihtsamaks muudavad. Tervislikkus ei ole kunagi nii hästi maitsenud!

Võimsate mikserite juurde

* Testitud kompaktses auruahjus, mis on identne Boschi auruahjuga CDG634BB1, kasutades 100 °C auru režiimi, 7 minutit 0,3–0,7cm × 3,5 cm suurusteks ribadeks lõigatud paprikaga. Kinnitanud Zaragoza ülikool, BSH Hausgeräte GmbH tellimusel 2016. aasta detsembris. Rohkem teavet :

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.