Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Home Connect

Kodune mugavus. Silicon Valley intelligentsus.

Boschi uued Home Connecti funktsiooniga seadmed avavad teie kodus täiesti uued võimalused. Nüüd saate oma seadmeid eemalt ja mugavalt juhtida nutitelefonist või tahvelarvutist, muutes nõnda oma igapäevaelu lihtsamaks ja võimaldades saavutada täiuslikke tulemusi.

Nüüd on teie kodumasinatel majapidamises sõnaõigus.

Nüüd on teie kodumasinatel majapidamises sõnaõigus.

Me kõik teame, et suhtlus on sujuvaks ja lihtsaks igapäevaeluks vajalik. Home Connecti funktsiooniga saavad üha rohkemad kodused seadmed teie elu veelgi lihtsamaks muuta. Avatud süsteemina laiendab Home Connect uute teenuste ja funktsioonidega teie tootekogemust veelgi. Näiteks saate tänu meie koostööle HelloFreshiga nende retseptid otse oma Boschi ahju tõmmata, mis seejärel oma täiuslikke küpsetamisseadmeid automaatselt kohandab, et saavutaksite parima võimaliku tulemuse. See jätab teile rohkem aega olulisematele asjadele elus, näiteks mõnusale vestlusele.

On hea, kui teil on küsimusi. Kuid veelgi parem, kui on vastuseid.

Siit leiate mõned korduma kippuvad küsimused Home Connecti funktsiooni kohta, ning loomulikult ka vastused neile.

Korduma kippuvad küsimused

Võite meid usaldada – oleme igapäevaeluks loodud.

Võite meid usaldada – oleme igapäevaeluks loodud.

Boschi uute Home Connecti ühilduvusega kodumasinate kasutamiseks on teil tarvis Wi-Fi-ühendusega nutitelefoni või tahvelarvutit. Vajaliku Home Connecti rakenduse saate tasuta alla laadida App Store‘ist või Google Play Store‘ist.*

Home Connect on Home Connect GmbH pakutav teenus.

Home Connect

Meie nutikaid seadmeid saate juhtida nutitelefonist. Nagu ka meie nutikaid teenuseid.

Meie nutikaid seadmeid saate juhtida nutitelefonist. Nagu ka meie nutikaid teenuseid.

See on läbinisti nutikas lahendus: Home Connect aitab teid Boschi koduseadmetega isegi siis, kui kõik päris 100% ei tööta. Home Connecti rakendus annab teile kasulikke näpunäiteid ja nippe, mis peaksid vastama enamikule teie küsimustest. Kui miski jääb siiski arusaamatuks, ühendab Home Connecti abitelefon teid otse meie klienditeenindusega, kes on alati valmis pakkuma õigeid võimalusi ja lahendusi. Ning kui tarvis, võib mõni Boschi hooldustehnik tulla teie koju probleemi lahendama. Asjatundlik, kiire ja lihtne.

* Home Connecti rakenduse iOS-i ja Androidi versioonid on versioonist sõltuvalt oma funktsionaalsuselt erinevad. Täpsemat teavet saate App Store‘is või Google Play Store‘is vastava rakenduse infost.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.