Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

8. seeria küpsetamine

Oleme teile loonud täiusliku menüü.

Oleme teile loonud täiusliku menüü.

Meie uus intuitiivne juhtimisrõngas võimaldab 8. seeria seadmeid lihtsalt ja mugavalt seadistada vaid ühe sõrmega. Peale selle juhib kasutajasõbralik TFT-ekraan teid intuitiivselt läbi menüüvõimaluste. See annab teile roogade üle alati täieliku kontrolli ning kõik edeneb sujuvalt.

Ahjumaailma Bocuse.

Ahjumaailma Bocuse.

Uute 8. seeria ahjudega küpsevad ka kõige nõudlikumad road täiuslikuks peaaegu automaatselt. Seda tänu meie sensorjuhitavatele funktsioonidele. Kui soovite, mõõdavad need pidevalt teie roogade küpsemist ja kohandavad automaatselt ahju sätteid. See tagab täiuslikud tulemused nagu professionaalsel kokal, kuid seda minimaalsete jõupingutustega.

8. seeria ahjude juurde

Aurutab nii õrnalt, et isegi vitamiinid jäävad õhtusöögile.

Aurutab nii õrnalt, et isegi vitamiinid jäävad õhtusöögile.

On peaaegu võimatu valmistada toitu veel tervislikumalt kui 8. seeria aurutiga. Õrnalt aurus küpsevad toidud säilitavad vitamiinid ja mineraalained ning päästavad valla kogu endale omase maitse. Köögiviljad jäävad krõmpsuvaks ja maitsvaks, samas kui kala ja linnuliha muutuvad õrnaks ja mahlaseks. Peale selle ei vaja aurutatud road peaaegu üldse soola ega lisarasva või -õli.

8. seeria aurutite juurde

Mõni gurmeesõber ei peaks ootama.

Mõni gurmeesõber ei peaks ootama.

Mõnikord ei jõua te ära oodata, millal toit lauale jõuab. Meie uued 8. seeria mikrolaineahjud aitavad väga kiirelt, hügieeniliselt ja maitsvalt soojendada beebitoite, valmistoite ja külmutatud eineid. See jätab teile ja teie kallitele rohkem aega eine nautimiseks.

8. seeria mikrolaineahjude juurde

Mõnikord lõpetavad meie parimad ideed sahtlipõhjas.

Mõnikord lõpetavad meie parimad ideed sahtlipõhjas.

Meie uued soojendussahtlid suudavad palju enamat kui lihtsalt toidu ja taldrikute soojashoidmine. Need sobivad imehästi ka liha aeglaseks küpsetamiseks, külmutatud toitude sulatamiseks, šokolaadi sulatamiseks, puuvilja kuivatamiseks ja pärmitaina kergitamiseks. Täiendava hoiuruumi saamiseks soovitame lisasahtleid, kus on ohtralt lisaruumi küpsetusplaatidele ja söögiriistadele.

8. seeria soojendussahtlite juurde

Nüüd on teie lemmikkohvik avatud 24/7.

Nüüd on teie lemmikkohvik avatud 24/7.

8. seeria sisseehitatud automaatsete kohvimasinatega saate end ja oma külalisi hellitada kõige peenema espresso, cappucchino või latte macchiato’ga ning seda vaid ühe nupulevajutusega. Meie Boschi Barista tehnoloogia annab igale tassitäiele rikkaliku aroomi ja täiusliku vahu, just nii nagu teie lemmikkohvikus.

8. seeria täisautomaatsed sisseehitatud kohvimasinad

Keegi ei ole teile veel kunagi nii stiilselt toitu valmistanud.

Keegi ei ole teile veel kunagi nii stiilselt toitu valmistanud.

Lisaks klassikalisele roostevabale terasele pakume oma 8. seeria seadmeid veel ka ajatutes ColorGlassi versioonides Arctic White ja Volcano Black. Tänu parima klaasi ja metalli kombineerimisele on need hõlpsasti ja kaunilt integreeritavad mis tahes kööki. Lisaks on neid väga lihtne puhastada. Need on täpselt õige valik, kui soovite unistuste kööki, mida alati nautima jääte.

Sobib igasse kööki. Ja igale vajadusele.

Sobib igasse kööki. Ja igale vajadusele.

Tänu täpsele valmistuskvaliteedile ja hoolikalt läbi mõeldud disainile sobituvad kõik 8. seeria seadmed omavahel oivaliselt. Nii et sisseehitatud seadmeid kombineerides, kas kõrvuti või üksteise peale asetatuna, on visuaalne harmoonia ja ühtsus garanteeritud. See annab teile oma täiusliku köögi kavandamisel maksimaalse vabaduse.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.