Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Kogege Boschi

Kergema elu nimel!

Meie eesmärk on teha kodune elu lihtsamaks - aidata saavutada parimaid tulemusi, samal ajal jättes aega oluliseimate asjade jaoks. Vaata, mida Boschil on sulle pakkuda!

Tervislik eluviis

Me kõik soovime olla terved ja õnnelikud ning elada aktiivselt. Paraku tänane kiire elutempo teeb isiklikule heaolule keskendumise keeruliseks. Siin annab Bosch nõu, kuidas püüelda tervislikuma eluviisi poole.

Loe lähemalt tervislike valikute kohta

Ajalugu

Boschi koduseadmed on juba aastakümneid muutnud igapäevaelu lihtsamaks. Need tagavad, et kodutööd saavad kiiremini valmis ja parandavad elukvaliteeti. Aga lähme üheskoos meie loo algusesse.

Jätkusuutlik tootmine

Me hoolime keskkonnast ja pöörame kodumasinaid tootes erilist tähelepanu ressurssidele.

Boschi kodumasinate auhinnad

Meie toodete suurepärane töötamine sõltumatutes testides annab teile väärtusliku kindlustunde, et meie lähenemine on tõeliselt kvaliteedile orienteeritud. Teile tähendab see rahulikku kindlust, kui valite Boschi.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.