Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Boschi koduseadmete ajalugu.

Asi, mis aja jooksul ei muutu: meie püüdlus paremaks saada.

Läbi põlvkondade on Boschi kodumasinad aidanud igapäevast elu lihtsamaks muuta: märkimisväärselt vähenõudlike abilistena on need kogu aeg vastanud omanike kõrgetele nõudmistele. Ligikaudu poolteist sajandit on need lugematutes majapidamistes täitnud lugematul hulgal tüütuid ülesandeid – selleks, et aidata meil säästa aega elukvaliteedi parandamiseks.

Teiega koos – täna, homme ja edaspidi. Meie koduseadmed.

Me ei saa teie rutiinseid igapäevategevusi ära võtta. Aga me saame neid lühendada. Euroopa kodumasinate tootjana number üks anname me endast alati kõik, et muuta teie igapäevane elu lihtsamaks. Meie kodumasinad esindavad kompromissitut kvaliteeti, tehnilist täiuslikkust ja absoluutset usaldusväärsust. Eile, täna ja tulevikus.

Mõeldes raamidest väljapoole: mobiilne tehnoloogia jõuab koduseadmetesse.

Rakenduse Home Connect abil saavad kasutajad oma Boschi kodumasinaid juhtida isegi siis, kui nad ei ole kodus. Nüüd ei pea te muretsema, kui olete kogemata ahju sisse jätnud või mõtlete, kas külmikus on veel piima. Seda kõike saate mugavalt teha mobiiltelefonile või tahvelarvutile mõeldud rakendusega Home Connect.

Aktiivselt jahe: hügieeniliselt puhtad riided energiasäästlikel temperatuuridel.

Funktsioon ActiveOxygen peseb pesu hügieeniliselt puhtaks isegi madalatel ja energiasäästlikel temperatuuridel. See märkimisväärne tehnoloogia eemaldab kuni 99,99% tavaliselt rõivastel esinevatest bakteritest ja mikroobidest. Silmapaistev tõhusus, mida Boschilt ootate.

Täpsus pesuvahendite doseerimisel.

Me täiustame oma tooteid pidevalt. Kuna üheksal juhul kümnest mõõdetakse pesuvahendeid silma järgi valesti, toodame pesumasinaid, mis teevad pesuvahendi doseerimise lihtsamaks. Uus i-DOS-tehnoloogia lisab vastavalt pesu tüübile ja kogusele automaatselt vedelat pesuvahendit – ja seda väga täpselt. See on kasulik nii pesule kui ka keskkonnale.

Nüüdsest peale serveeritakse parimat kohvi kodus. Seda teeb Bosch.

Nüüd ei pea te enam tõeliselt maitsva espresso nautimiseks kohvikusse minema. Meie kombineeritud täisautomaatsete espressomasinatega saate täiuslikku kohvi, espressot või cappuccinot nautida mugavalt oma kodus.

Me ajame läbi ilma ebavajalikuta. Näiteks kasvuhoonegaasid.

1990ndatel hakatakse maailmas suuremat tähelepanu pöörama keskkonna kaitsmiseks vajalikule jätkusuutlikkusele. Samal ajal lõi Bosch juba selles valdkonnas standardeid ja hakkas Saksamaal, Kreekas ning Hispaanias tootma täielikult CFC- ja FC-vabu külmikuid.

Me pikendame puu- ja köögiviljade realiseerimisaega.

1989. aastal tuli turule veel üks Boschi uuenduslik toode: 0° jahutustehnoloogia. Sellest ajast peale säilivad puu- ja köögiviljad meie külmikutes kauem värskete ja krõmpsudena.

Üks seade, palju võimalusi.

1980ndatel kerkis esile täiesti uus elustiil, mis pani igapäevaelule suuremad ootused kui kunagi varem. Sealhulgas ka kodumasinatele. Bosch võttis kohe need ajastu märgid omaks ja ehitas peagi ühte seadmesse kokku erinevad funktsioonid. Ei ole just väga üllatav, et esimese integreeritud mikrolaineahju, mitmeotstarbelise ahju ja isepuhastuva tehnoloogiaga sisseehitatud pliidi tegime just meie.

Nullist küpseks mõne minutiga.

1970ndad on kiirendamise kümnend: aeg muutub kõigi jaoks järjest väärtuslikumaks. Seepärast pakkus Bosch töötavatele naistele alates 1973. aastast mikrolaineahju – loomulikult oli see kasulik ka kogu ülejäänud perele.

Pesumasin ja kuivati pandi lõpuks ühte seadmesse.

Selleks, et pesta ja kuivatada kõiki 70ndate alt laienevaid pükse, miniseelikuid ja polüestersärke ilma katkestusteta, lõime me esimese kombineeritud kuivatiga pesumasina, millel on katkestuseta programm.

Väikesed kodumasinad, millel on suur mõju.

Föönid, elektrilised hambaharjad, tolmuimejad ja paljud muud Boschi seadmed muudavad 70ndatel elu lihtsamaks. Isegi hommikusöögiks täiusliku muna keetmine on nüüd imelihtne tänu esimesele Boschi munakeetjale, mis ilmus turul aastal 1970.

Nüüdsest alates kuulub nõude käsitsi pesemine ajalukku.

60ndatest alates hakkasid rollid muutuma ja see, et naine käib tööl, ei olnud enam ebaharilik. Me aitame neil kodutöid mugavamaks muuta. Bosch Home Appliances‘i esimene nõudepesumasin lõpetas töörohke käsitsi pesemise ajastu. See säästab aega, vaeva ja vett. Ja tulemused on alati säravad.

Pesemine, pöörlemine, loputamine – täisautomaatselt.

Esimene Boschi pesumasin läheb seeriatootmisesse 1958. aastal. Selle tulemusena muutub pesupesemine järjest kõrvalisemaks teemaks.

Esimene Boschi köögikombain.

Moodsatesse majapidamistesse ilmub järjest enam elektrilisi seadmeid. Meie toome turule oma esimesed köögikombainid. Seadmega Neuzeit I saab segada, sõtkuda, hakkida, purustada, püreestada, jahvatada ja riivida. Masin vabastab naised köögis mitmetest ülesannetest ning muudab toiduvalmistamise ja küpsetamise palju lihtsamaks.

Ilus siis, disainiklassik tänapäeval.

Bosch toob turule külmiku, mis paistab silma oma mõistliku jahekapi ruumikasutuse ja üllatavalt suure sügavkülma mahutavusega. Kitsa mudeli disain aitab kaasa selle suurele populaarsusele. Selle disainiklassiku leiab ka tänapäeval paljudes majapidamistes – muidugi uusima tehnoloogiaga varustatuna.

Uus peatükk meie eduloos. Esimene Boschi elektriline külmik.

1933. aastal esitleme oma esimest kodumasinat Saksamaal. Väike elektriline Boschi külmik mahutab 60 liitrit ja sellel on ümar kuju.

Tuleviku kodutehnika. Kõik algab siit.

Aastaks 1929 on Boschis juba üle 10 000 töötaja ja see tegutseb üle kogu maailma – aga praegu veel ainult mootorsõidukite ja tööstustehnoloogia valdkonnas. 1920ndate teises poole ülemaailmse majanduskriisi mõjutusel hakati avastama uusi ärivaldkondi. Nende hulgas olid eelkõige taskukohased kodumasinad, mida varasemalt kasutati ainult suurtes majapidamistes ja äritegevuses.

Robert Boschi esimene töökoda paneb aluse ettevõttele Bosch Home Appliances.

Oma peenmehaanika ja elektrotehnika töökoha rajamisega paneb Robert Bosch Stuttgardis aluse meie eduloole. Tema jaoks on mõte igal ajal parima võimaliku mittetootmisest väljakannatamatu. Robert Bosch lähtus alati põhimõttest, et aus tööosavus on tähtsam kui ajutine kasu. Seepärast ongi meie tooted ligikaudu 130 aastat tähistanud kompromissitut kvaliteeti, tehnilist täiuslikkust ja absoluutset usaldusväärsust.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.