Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Boschi kodumasinate auhinnad

Kompromissitu kvaliteet tagab parimad testitulemused. Ja rahulolevad kliendid.

Boschi kodumasinad saavutavad sõltumatutest tootetestides pidevalt märkimisväärseid tulemusi. See ei ole ainult kinnitus meie suurepärastele inseneridele, vaid ka teile, et te olete valinud kompromissitu kvaliteedi, tehnilise täiuslikkuse ja täieliku usaldusväärsuse.

*Allikas: Euromonitor, müügimaht, 2016

Kodumasinaid valides valige number üks.

Bosch on Euroopas suurte kodumasinate arvestuses* number 1 ja me jätkame täiuslikkuse poole pürgimist. Laske meil aidata teil luua täiuslik kodu – me oleme siiski eksperdid.

*Euromonitor, müügimahud 2018. Andmed ei sisalda teavet Eesti kohta.

Võitjad ei ilmu lihtsalt eikusagilt. Nad tulevad Boschist.

Uut kodumasinat ostes soovite olla kindel, et tegite õige valiku. Seepärast on hea, et olemas on sõltumatud võrdlevad testid. Lisaks rahulolevatele klientidele on need parimaks tunnistuseks, et me täidame oma kvaliteedilubadust.

Tõeline võitja: Boschi VeroCafe Latte automaatne kohvimasin.

Lihtne puhastada ja täiuslik maitse ainult ühe nupulevajutusega. Meie VeroCafe Latte automaatne kohvimasin saavutas Stiftung Warentesti testis esimese koha.

Disain tähendab rohkemat kui ainult hea välimus.

Me mitte ainult ei muuda kvaliteeti nähtavaks ja käegakatsutavaks, vaid teeme iga detaili täiuslikuks. Selleks, et luua kodumasinad, mis lummavad esimesest sekundist ja töötavad usaldusväärselt kogu tööea jooksul.

Korduvalt suurepärane: meie integreeritud nõudepesumasin ActiveWater võitis kaks korda.

2013. aastal võitis meie 60 cm integreeritud ActiveWateri nõudepesumasin nii Red Doti auhinna kui ka iF-i disainiauhinna.

Puhas tulemus: meie auhinnatud tolmuimejad.

Boschi seeria BGL35Move võitis iF-i tootedisaini auhinna kohtunike südameid oma nutika disaini, kompaktse suuruse, kerge kaalu ja väikese energiakuluga.

Värsked toiduained, värske välimus: meie auhinnatud külmik-sügavkülmik.

See seade mitte ainult ei garanteeri värskust, vaid on köögis ka pilgupüüdja. Külmik-sügavkülmik võitis 2013. aastal Red Doti auhinna.

Rohkem teavet

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.