Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Küpsiste seadete muutmine

Funktsionaalsusküpsised

Me kogume andmeid selle kohta, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad, nt milliseid lehti külastajad kõige sagedamini külastavad ja kas nad saavad veebilehtedel veateateid. Need küpsised ei kogu külastajat identifitseerivaid andmeid. Kõik nende küpsiste kogutud andmed on agregeeritud ja seega anonüümsed. Neid kasutatakse ainult veebisaidi töötamise parandamiseks.

Jõudlusküpsised

Need küpsised võimaldavad veebisaidil salvestada teie tehtud valikuid (nt kasutajanimi, keel või piirkond, kus te asute) ja pakkuda täiustatud ning personaalsemaid funktsioone. Neid küpsiseid saab kasutada ka selleks, et salvestada muudatusi, mida te olete teinud teksti suuruse, fontide ja muude kohandatavate veebilehe osade kohta. Nende küpsiste kogutavad andmed võivad olla anonüümseks muudetud ja need ei saa jälgida teie sirvimistegevust muudel veebisaitidel.

Sihtrühma otsivad või reklaamküpsised

Neid küpsiseid kasutatakse, et pakkuda teile ja teie huvidele vastavaid reklaame. Need paigutatakse tavaliselt reklaamvõrgustike poolt veebilehe operaatori nõusolekul. Nad peavad meeles, et te olete veebilehte külastanud, ning seda infot jagatakse teiste organisatsioonidega, näiteks reklaamijatega

Kolmanda osapoole küpsised

Me oleme teinud kõik, et tagada kasutatavate küpsiste vastavust eeltoodud kirjeldustele, ning teie soovide austamist küpsiste lubamisel. Vaatamata sellele võivad mõned kolmandate osapoolte küpsised siiski olla alla laetud. Kahjuks meil puudub kontroll nende küpsiste üle. Nende puhul peaksite vaatama selle lehe küpsiste nimekirja, mis annab põhjalikumat infot.