Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Boschi kodumasinates kasutatakse rohelist tehnoloogiat.

Vastutustundlikud ainult nupulevajutusega. Boschi kodumasinad

Kõigi Boschi kodumasinate tootmisel on erilist tähelepanu pööratud ressurssidele. Sest me töötame igas valdkonnas jätkusuutlikult. See algab juba enne tootmist ja lõppeb alles siis, kui pakkematerjalid on ümber töödeldud. Meie kõige säästlikumad mudelid tunnete ära märgise Green Technology inside järgi. Nende abil saate keskkonna suhtes vastutustundlik olla lausa kodutöid tehes – ainult ühe nupulevajutusega. Ja ka kõige keskkonnasõbralikumad kodumasinad on loomulikult kompromissitult võimsad.

Kasutades rohelist tehnoloogiat, hoolitseme me jätkusuutlikkuse eest.

Umbes 40% meie patenditaotlustest on seotud keskkonnakaitse ja ressursside ettevaatliku kasutamisega. Tänapäeval on meie kodumasinad maailma tõhusaimate ja ökonoomseimate hulgas. See on hea nii keskkonnale kui ka teie rahakotile.

Me ei poolita asju. Välja arvatud vett säästes.

Kas te olete kunagi proovinud oma vee tarbimist poole võrra vähendada? Meie oleme. Alates 1990. aastast oleme suutnud oma seadmete veetarvet vähendada rohkem kui poole võrra.

Nutikalt pakendatud, tõhusalt transporditud.

Säästame ressursse ka transportimisel. Näiteks pakime oma nõudepesumasinad nii tõhusalt, et saame üheaegselt transportida veelgi rohkem tooteid. See mitte ainult ei vähenda pakkematerjali, vaid säästab ka kütust ja selle abil vähendab süsinikuheidet.

Meie jaoks ei ole jäätmed ainult prügi.

Meie jaoks on tehastes tootmisjäätmete kogumine ja sorteerimine iseenesestmõistetav. Ja nüüd me töötleme sellest ümber 92%.

Energia näpunäited

Avastage lihtsaid mooduseid keskkonna kaitsmiseks!

Jätkusuutlikkus algab juba ostes.

Nõudepesumasinat ostes valige madalaim võimalik veetarve. Mudelid, mis kulutavad pesutsükli kohta 8–10 liitrit, on hea valik.

Pool pesukogust, topelt rõõm.

Programmid nagu Half Load on vaid paari nõu pesemiseks täiuslikud. Sellega säästate nii raha kui ka energiat.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.