Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Kontserni Bosch Group (Bosch) juriidiline info

(c) Autoriõigus

Kõik õigused kaitstud. Tekst, pildid, graafika, heli, animatsioonid, videod ja nende paigutus Boschi veebilehtedel on kaitstud autoriõigusseaduste ja muude õigusaktidega. Veebilehe sisu ei tohi ärilistel eesmärkidel kopeerida, levitada, muuta ega kolmandatele pooltele avaldada. Mõned Boschi veebilehed sisaldavad ka kolmanda osapoole autoriõigustega kaitstud kujutisi.

Kaubamärgi- ja litsentsiõigused

Juhul kui ei ole märgitud teisiti, on kõik Boschi veebilehtedel esinevad kaubamärgid registreeritud kaubamärgid. See kehtib eriti Boschi tähiste, nimeplaatide, ettevõtte logode ja embleemide kohta. Meie veebilehtedel kasutatavad tähised ja disainielemendid on Robert Bosch GmbH, Saksamaa, intellektuaalne omand.

Boschi veebilehtedel sisalduv intellektuaalne omand, nagu patendid, kaubamärgid ja autoriõigused, on kaitstud. Käesolev veebileht ei anna õigust kasutada Bosch-Gruppe (Bosch) või kolmandate poolte intellektuaalomandit.

Võrgulehekülje kasutustingimused

Käesolev veebileht on loodud suurima hoolega. Siiski ei saa me täielikult tagada selles leiduva teabe õigsust ja täpsust. Tootja ei võta endale vastutust kahjude eest, mis tulenevad otseselt või kaudselt käesoleva veebilehe kasutamisest, välja arvatud juhul, kui kahju tuleneb Boschi tahtlikust või raskest hooletusest.

Veebipõhine vaidluste lahendamine toimub vastavalt veebipõhise lahendamise määruse jaotise 1 artikli 14 sätetele: Euroopa Komisjon on loonud veebipõhiste vaidluste lahendamise platvormi (OS), mis on kättesaadav aadressil http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.