Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Keri alla

Nautige tervislikku eluviisi.

Puuviljad ja köögiviljad on tervisele väga kasulikud, eriti, kui neid tarbitakse värsketena, näiteks värskelt pressitud mahlade või mahedike kujul. VitaExtract aeglane mahlapress ja meie blenderid võimaldavad teil valmistada maitsvaid mahlasid (koos viljalihaga või ilma) ja maitsvaid mahedikke hõlpsalt ja kiiresti. Eksklusiivne VitaBari rakendus pakub teile maitsvaid ja tervislikke mahlade, mahedike ja muid retsepte muutes oma nutiseadme oma isiklikuks tervise treeneriks. See võimaldab teil hõlpsasti lisada tervislikke puu- ja juurviljuoma igapäevasesse toitumisse.

Naudi tervislikku eluviisi

Igale ühele oma lahendus - mahlapress või blender. Selles seisneb erinevus.

Eraldades looduse imesid. Aeglane mahlapress.

Aeglased mahlapressid teevad külmpressitud mahla. Külmpressimine on õrn viis mahla eraldamiseks, mis säilitab väärtuslikke toitaineid ja vitamiine puuviljades, köögiviljades ja maitsetaimedes. Aeglaste mahla pressijate erilised eelised seisnevad selles, et need töötavad praktiliselt ilma mürata ja säilitavad koostisosade toitaineid.

Kasuta blendereid, et valmistada toitvaid, kreemiseid mahedikke.

Blender muudab puu- ja köögiviljad mahedikuks või maitsvaks supiks sõltuvalt soovitud konsistentsist. See teeb viskoosse joogi, mis sisaldab kõiki puuvilja osi nagu koor, viljaliha ja seemned - see tähendab kõiki kiudaineid. See on eriti kõhtu täitev ja toitev. Kui kasutate Boschi blenderit, saate erakordselt kreemja tulemuse.

Toode, mis on mahla tegemiseks ideaalne.

VitaExtract aeglane mahlapress

Õrn mahla eraldamine, täiuslik toitainete säilitamine ja vaikne töötamine - seda pakub Bosch VitaExtract mahlapress.

Ideaalne maitsvate ja tervislike mahlade, sorbettide jms. valmistamiseks.

Nautige VitaExtracti eeliseid, kui olete tööl.

VitaExtract aeglasel mahlapressil on unikaalne õrn mahlaeraldustehnoloogia, mis võimaldab mahla eraldada eriti õrnalt. Sellel on kolm erinevat filtrit, millel on erinevad aukude suurused, mida saate ise tänu MicControli funktsioonile muuta. Vaata ise.

Vaata rohkem VitaExtract aeglase mahlapressi kohta

Toode, mis on mahedike tegemiseks ideaalne.

SilentMixx Pro blender

Vaadake Boschi kõige vaiksemat blenderit - nüüd on sellel ka HighSpeed programm.

SilentMixx Pro blenderil on kolm programmi. See tähendab, et saate alati soovitud funktsiooni ühe nupuvajutusega, kas soovite mahedikke, purustatud jääd või mis tahes purustatud toiduaineid. Vaata ise.

Vaata rohkem VitaStyle SilentMixx blenderi kohta

VitaStyle blender

VitaStyle Mixx2Go blender.

Nautige mahedikke, mahlasid, kokteilei ja palju muud, kus iganes olete.

2Go pudel on valmistatud tritanist - vastupidavast plastikust - ja see mahutab 500 ml, et saaksite oma jooki liikvel olles nautida.

Kogege ideaalset tasakaalu disaini ja funktsiooni vahel.

VitaStyle Mixx2Go blenderi elegantne disain lisab midagi erilist igale köögile. See blender on valmistatud väärtuslikest materjalidest. Korpus on valmistatud harjatud roostevabast terasest ning ThermoSafe klaas ja tarvikud on valmistatud Tritanist, vastupidavast plastikust.

Vaata rohkem VitaStyle Mixx2Go blenderi kohta

Nutikas Vita Bar rakendus.

VitaBar rakendus

Vita Bar rakendus. Täiuslik kaaslane teie tervislikule eluviisile!

Boschi aeglaste mahlapresside ja blenderite juurde sobib alati nutikas ja kaasaegne rakendus, mis pakub retsepte mahlade, mahedike, suppide, sorbettide ja palju muu valmistamiseks, mis on tervislikud kui ka väga maitsvad. Rakendus on hõlpsalt kasutatav ja võimaldab teil jooke väga lihtsalt valmistada nii, et see sobiks teie konkreetse seadmega kõige paremini. Lisaks lisanduvad rakenduses pidevalt uued retseptid ja funktsioonid, mis pakuvad ka palju kohandamisvalikuid, samuti teie seadmega seotud nippe ja näpunäiteid.

Kasuta rakendust nüüd!

Rakenduse saab hõlpsasti tasuta alla laadida ja kasutada seda kõigi nutiseadmetega.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.