Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Zoo’o ProAnimali juhtmeta käsitolmuimeja

Juhtmeta ja alati kasutamisvalmis.

Äärmiselt paindlik ja sama võimas kui tavapärane tolmuimeja*: uus juhtmeta Zoo‘o ProAnimali käsitolmuimeja – loomaomanikele loodud.

* Kiudude kogumine vaibalt vastavalt IEV standardile 60312-1, võrrelduna Boschi BSG6B100 turboharjaga silindrilise 600 W tolmuimejaga.

Zoo'o ProAnimali mudelid
Keri alla

Loomasõpradele: 30% kiirem koristamine*. Ilma juhtmeta.

Motoriseeritud ProAnimali hari töötab kiirusel umbes 5000 pööret minutis ja saavutab sellega põhjalikud puhastustulemused igat tüüpi põrandatel. Spetsiaalselt vaipadele kohandatud rullikhari eemaldab loomakarvad kiiresti ja tõhusalt.

Kombineerituna SmartSensor Control süsteemiga eemaldab Zoo‘o ProAnimal mustuse sama põhjalikult kui tavapärane tolmuimeja* ning vajab ülivähe hooldust.

Boschi liitiumioontehnoloogia.

Kauakestev juhtmevaba tolmuimemine: Boschi ultravõimsad liitiumioonakud ühendavad suure jõudluse eriti pika tööaja, lühikeste laadimisaegade ja pika elueaga.

Äärmiselt paindlik ja alati kasutusvalmis

Äärmiselt paindlik ja alati kasutusvalmis

Täielik mugavus: Zoo’o ProAnimali juhtmeta käsitolmuimeja võib igasse kohta seisma jätta ning selle kergus ja EasyClean-süsteem muudavad seadme kergesti kasutatavaks, hoiustatavaks ja puhastatavaks. Lisaks muudab paindlik otsak mugavaks ka mööbli all ja ümber töötamise. See on otsekohe kasutamiseks valmis, kui teie kallis lemmik peaks segaduse korraldama.

Mitmekülgsed spetsiaalsed lisatarvikud puhastavad põhjalikult viimse kui nurgataguse.

Mitmekülgsed spetsiaalsed lisatarvikud puhastavad põhjalikult viimse kui nurgataguse.

Nende hulka kuuluvad lühike lisakäepide, vooliku ja õlarihmaga kinnitatav adapter ning pehme mööbli, pragude ja autoistmete otsakud. See tähendab, et seade sobib oivaliselt puhastama tekstiile, õõnsusi ja nurki.

Zoo’o ProAnimal

Zoo'o ProAnimal tolmukotiga

Sobib oma bioonilise lõhnafiltri ja hügieenilise PowerProtecti tolmukotiga ideaalselt allergikutele.

Rohkem teavet

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.