Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Auruahjud

Säilib see, mis keetmisel kaob: maitse ja vitamiinid.

Boschi auruseadmed on kõige leebem ja tervislikum toiduvalmistamise viis. Kuum aur küpsetab toidu eriti õrnalt, mis tähendab, et säilivad väärtuslikud vitamiinid ja mineraalid. Maitsed tulevad paremini esile ja köögiviljad säilitavad oma värvi. Lühidalt: meie aurufunktsiooniga pliidid on tervislikust toitumisest lugu pidavale inimesele parim valik.

Meie auruahjud: üks seade, kolm erinevat küpsetusmeetodid.

Aurutamine, küpsetamine või nende kombinatsioon: õrn aur ja valikuline kuum õhk annavad teile kõik valikuvõimalused. Paljude toitude jaoks aitab optimaalse kuumustüübi, temperatuuri ja küpsetusaja määrata funktsioon DishAssist. Meeldiv kogemus jätkub ka pärast toidu valmimist ja söömist: tänu funktsioonile EcoClean Direct ja mustust absorbeerivale erikattele ei ole ahju vaja praktiliselt üldse puhastada.

Auruahjude juurde

Meie aurufunktsiooniga kompaktahjud: säilitage aroom ja vajalikud vitamiinid.

Meie aurufunktsiooniga kompaktahjud keskenduvad sellele, mis on oluline - maitse. Õrn aur toob välja kõik maitsed, ilma et peaksite lisarasva kasutama. Tänu eelseadistatud automaatprogrammidele valmivad perfektselt kuni 17 rooga. Ja kuna kõigil Boschi aurutitel on oma veepaak, ei ole vajalik isegi veeühendus. Boschiga on vähem tõepoolest rohkem.

Aurufunktsiooniga kompaktahjude juurde

Tipptehnoloogia parima maitse heaks.

Selleks, et meie köögitehnika teeniks teid võimalikult kaua, oleme kasutanud ainult parimaid materjale. Meie aurufunktsiooniga pliitide ja ahjude sisemus on kõrgeima taseme terasest ja garanteeritult roostevaba. Veepaagi eemaldamine ja täitmine on lihtne. Automaatne katlakivieemaldusprogramm tagab, et te ei pea mitte kunagi tegelema aeganõudva katlakivieemaldusega.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.