Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Integreeritud nõudepesumasinad

Integreeritud nõudepesumasinad säästavad nii ruumi kui ka teie selga.

Boschi sisseehitatud nõudepesumasinad on paigaldatavad tööpinna alla või kõrgesse kappi, kus need on silmade kõrgusel, mis säästab teie selga. Kui tööpinna kõrgus alumisest servast on 87 cm või rohkem, soovitame valida XXL nõudepesumasina. Selle 5 cm ruumikam sisemus võimaldab paremini ära mahutada ahjupannid, vaagnad ja potid.

Boschi sisseehitatud nõudepesumasinad: ideaalne sobivus, imelised pesutulemused.

Standardsetesse köögilahendustesse pakub Bosch 60 cm laiuseid sisseehitatud nõudepesumasinaid. Olenemata sellest, kas valite integreeritud või täisintegreeritud nõudepesumasina, saate suurepärased tulemused ja parima energiatõhususe.

60 cm laiuste nõudepesumasinate juurde

Väljast väike, seest suur: meie 45 cm laiused sisseehitatud nõudepesumasinad.

Köögis ei ole kuigi palju ruumi? See pole probleem. Olenemata sellest, kas valite integreeritud või täisintegreeritud nõudepesumasina, meie 45 cm laiused seadmed mahuvad kitsastesse paigaldusruumidesse ja mahutavad kuni 10 nõudekomplekti.

45 cm laiuste nõudepesumasinate juurde

Kaitse kõigile klaasidele.

Meie nõudepesumasinad on teie kallite klaasidega eriti hoolikad. Programm Glass 40°C peseb õrnad klaasid ideaalsete kuivatustulemustega. Alumisse korvi paigaldatav GlassSecure lisarest tagab laitmatud tulemused ja hoiab eriti turvaliselt veiniklaase, kuna kõik pika jalaga nõud on stabiilselt ja kriimustuskindlalt paigal.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.