Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Eraldiseisvad pliidid

Boschi eraldiseisvate pliitidega saate planeerida täpselt sellise köögi, nagu soovite.

Meie eraldiseisvate pliitidega saate keetmise ja küpsetamise puhul kindel olla, et tegite õige valiku. Induktsioonpliidil valmib toit kiiremini ja paindlikumalt, elektripliit on äärmiselt mugav ja gaasipliidil valmistate süüa nagu professionaal. Küpsetamisel säilitab ühtlase temperatuuri funktsioon Hot Air Eco.

Meie eraldiseisvad elektripliidid: vabadus valida.

Boschi eraldiseisva elektripliidiga saate oma köögi kujundada eriti paindlikult: meie mudelid ühendavad ühte seadmesse laitmatu täpsusega kokku uusimad ahjud ja pliidiplaadid. Ja kuna tingimused vajalikule nišile puuduvad, võite need paigutada sinna, kuhu tahate. See tähendab, et olenemata sellest, millise eraldiseisva elektripliidi valite, saate planeerida oma köögi täpselt nii paindlikult, nagu soovite.

Kõigi eraldiseisvate elektripliitide juurde

Meie eraldiseisvad gaasipliidid: professionaalne toiduvalmistamine.

Boschi eraldiseisvatel gaasipliitidel on kaks eelist: esiteks saate need oma köögis paigaldada täpselt sinna, kuhu soovite, kuna puuduvad nõuded süvendile. Teiseks pakuvad need gaasi eeliseid, millega toit valmib palju kiiremini kui elektripliidil. Valida on nii gaasipliit kui ka -ahi või gaasipliidi ja elektriahju kombinatsioon.

Kõigi eraldiseisvate gaasipliitide juurde

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.