Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Mikrolaineahjud

Boschi mikrolaineahjud: täielik nauding lühikese ajaga.

Kui soovite keetmisel ja küpsetamisel aega ja energiat säästa, on Boschi mikrolaineahjud selleks ideaalne lahendus. Eriti väikeste portsjonite valmistamine on mikrolaineahjus võrreldes tavalise ahju või pliidiga oluliselt kiirem ja ökonoomsem. Ja külmutatud toiduained sulavad tundide asemel minutitega.

Integreeritud mikrolaineahjuga kompaktahi: tõeliselt mitmekülgne seade.

Mikrolaineahjuga ahi on mitmekülgne seade, millega saate kombineerida traditsioonilised küpsetusmeetodid mikrolaineahju praktiliste funktsioonidega. Näiteks saate külmutatud toidu esmalt sulatada ja seejärel seda kohe küpsetada või röstida.

Mikrolaineahjuga kompaktahjude juurde

Meie sisseehitatud mikrolaineahjud: toiduvalmistamine silmade kõrgusel.

Me arvame, et toiduvalmistamine peaks olema rõõm, mitte tüütu kohustus. Armastuse toiduvalmistamise vastu võib rikkuda näiteks vale töökõrgus. Lahendus? Meie sisseehitatava mikrolaineahju saab kergesti paigaldada kõrgesse kappi või seinakappi nii, et see on teie silmade kõrgusel. Nii saate alati oma hommikustel sarvesaiadel silma peal hoida ja ei pea tegema ühtegi lisaliigutust, rääkimata kummardamisest.

Kõigi sisseehitatud mikrolaineahjude juurde

Meie eraldiseisvad mikrolaineahjud: piiramatu rõõm toiduvalmistamisest.

Lisaks sellele, et toit valmib kiiresti vaid ühe nupuvajutusega, on klassikalise mikrolaineahju eeliseks see, et võite selle panna täpselt sinna, kuhu soovite.

Eraldiseisvate mikrolaineahjude juurde

Meie mikrolaineahjud: kiire gurmee.

Mikrolaineahi on ideaalne valik siis, kui kõik peab toimuma kiiresti. Näiteks soovite soojendada tassi teed, küpsetada grillfunktsiooni abil pitsat või sulatada külmutatud toiduaineid. See säästab oluliselt aega ka hilisemalt toiduvalmistamiselt. Loomulikult sobivad mikrolaineahju ka suuremate mõõtmetega nõud või toidud.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.