Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Home Connect

Boschi Home Connect funktsiooniga külmikud

Ütle „hernesupp“, avokaado!

Home Connecti funktsiooniga külmik mahub nüüd teie püksitaskusse. Mobiilseade annab mugava ülevaate teie külmkapis toimuvast – seda tänu innovaatilistele sisekaameratele. See tähendab, et teil on külmikus olevast toidust alati täielik ülevaade. Teate isegi kodust eemal olles, mis on veel puudu sellest oivalisest õhtueinest, mida valmistada kavatsete.

Enam ei ole tarvis pead murda, kas panite ukse kinni.

Oluline on säilitada kontroll asjade üle, isegi kui tegu on üpriski tüütute teemadega. Home Connecti funktsiooniga külmik ulatab siin abikäe. See saadab nutitelefoni või tahvlisse hoiatuse, kui olete kapiukse lahti unustanud. Nii on teil kogu info käeulatuses ja saate külmiku võimalusi maksimaalselt ära kasutada. Ja kui olete kodust eemal, teate siiski täpselt, mis on veel puudu sellest oivalisest õhtueinest, mida valmistada kavatsete.

Kõik Home Connecti funktsiooni ja sisekaameraga külmikud

Võtke „parim enne“ kuupäevast parim.

Võtke „parim enne“ kuupäevast parim.

Mõnikord on parim võimalik asi see, kui üldse midagi ei juhtu – näiteks toidusäilitamisel. Et teie toit kauem värske püsiks, pakub Home Connecti mobiilirakendus olulisi säilitusnõuandeid ning soovitusi parima külmkapiosa ja temperatuuri kohta. See tähendab, et saate oma toiduainetele alati luua parimad tingimused.

Kõik Home Connecti funktsiooni ja sisekaameraga külmikud

On hea, kui teil on küsimusi. Kuid veelgi parem, kui on vastuseid.

Siit leiate mõned korduma kippuvad küsimused Home Connecti funktsiooni kohta, ning loomulikult ka vastused neile.

Korduma kippuvad küsimused

Võite meid usaldada – oleme igapäevaeluks loodud.

Võite meid usaldada – oleme igapäevaeluks loodud.

Boschi uute Home Connecti ühilduvusega kodumasinate kasutamiseks on teil tarvis Wi-Fi-ühendusega nutitelefoni või tahvelarvutit. Vajaliku Home Connecti rakenduse saate tasuta alla laadida App Store‘ist või Google Play Store‘ist.*

Home Connect on Home Connect GmbH pakutav teenus.

Home Connect

Meie nutikaid seadmeid saate juhtida nutitelefonist. Nagu ka meie nutikaid teenuseid.

Meie nutikaid seadmeid saate juhtida nutitelefonist. Nagu ka meie nutikaid teenuseid.

See on läbinisti nutikas lahendus: Home Connect aitab teid Boschi koduseadmetega isegi siis, kui kõik päris 100% ei tööta. Home Connecti rakendus annab teile kasulikke näpunäiteid ja nippe, mis peaksid vastama enamikule teie küsimustest. Kui miski jääb siiski arusaamatuks, ühendab Home Connecti abitelefon teid otse meie klienditeenindusega, kes on alati valmis pakkuma õigeid võimalusi ja lahendusi. Ning kui tarvis, võib mõni Boschi hooldustehnik tulla teie koju probleemi lahendama. Asjatundlik, kiire ja lihtne.

* Home Connecti rakenduse iOS-i ja Androidi versioonid on versioonist sõltuvalt oma funktsionaalsuselt erinevad. Täpsemat teavet saate App Store‘is või Google Play Store‘is vastava rakenduse infost.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.