Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Home Connect

Boschi Home Connecti funktsiooniga õhupuhastid ja pliidiplaadid

Teie hoolitsete toidu eest. Teie nutitelefon tagab värske õhu.

Köögis on kõige tähtsam meeskonnatöö. Voilà! Tänu Home Connecti funktsioonile töötavad teie Boschi õhupuhasti ja pliidiplaat ideaalselt sünkroonis ja tagavad parima võimaliku õhutuse. Nõnda neutraliseeritakse toiduvalmistamisel tekkivad aurud ja lõhnad otsemaid ja automaatselt. Ja mis teie ülesandeks jääb? End lihtsalt lõdvaks lasta ja Home Connecti rakenduses mugavalt määrata oma õhupuhasti seadistusi – näiteks selle automaatset tööaega pärast väljalülitamist. Nii jääb teil ülejäänud toiduvalmistamiseks rohkem mahti.

Kõik Home Connecti funktsiooniga õhupuhastid

Lõpuks ometi ei ole nutitelefon enam tujutapja.

Toiduvalmistamine on enamasti põnev ja lõõgastav tegevus. Nüüd võib see olla alati ülimeeldiv. Boschi õhupuhasti uus EmotionLight aitab nüüd vaevata luua kokkamiseks ja einestamiseks parimat õhkkonda. Muutke lihtsalt valguse tooni Home Connecti rakenduses vastavalt meeleolule ja nautige oma kööki uues valguses.

Kõik Home Connecti funktsiooniga õhupuhastid

On hea, kui teil on küsimusi. Kuid veelgi parem, kui on vastuseid.

Siit leiate mõned korduma kippuvad küsimused Home Connecti funktsiooni kohta, ning loomulikult ka vastused neile.

Korduma kippuvad küsimused

Võite meid usaldada – oleme igapäevaeluks loodud.

Võite meid usaldada – oleme igapäevaeluks loodud.

Boschi uute Home Connecti ühilduvusega kodumasinate kasutamiseks on teil tarvis Wi-Fi-ühendusega nutitelefoni või tahvelarvutit. Vajaliku Home Connecti rakenduse saate tasuta alla laadida App Store‘ist või Google Play Store‘ist.*

Home Connect on Home Connect GmbH pakutav teenus.

Home Connect

Meie nutikaid seadmeid saate juhtida nutitelefonist. Nagu ka meie nutikaid teenuseid.

Meie nutikaid seadmeid saate juhtida nutitelefonist. Nagu ka meie nutikaid teenuseid.

See on läbinisti nutikas lahendus: Home Connect aitab teid Boschi koduseadmetega isegi siis, kui kõik päris 100% ei tööta. Home Connecti rakendus annab teile kasulikke näpunäiteid ja nippe, mis peaksid vastama enamikule teie küsimustest. Kui miski jääb siiski arusaamatuks, ühendab Home Connecti abitelefon teid otse meie klienditeenindusega, kes on alati valmis pakkuma õigeid võimalusi ja lahendusi. Ning kui tarvis, võib mõni Boschi hooldustehnik tulla teie koju probleemi lahendama. Asjatundlik, kiire ja lihtne.

* Home Connecti rakenduse iOS-i ja Androidi versioonid on versioonist sõltuvalt oma funktsionaalsuselt erinevad. Täpsemat teavet saate App Store‘is või Google Play Store‘is vastava rakenduse infost.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.