Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Home Connect

Toiduvalmistamine Boschi Home Connecti funktsiooniga

Olge alati oma laste jaoks olemas, isegi kui te füüsiliselt kohal ei viibi.

Olge alati oma laste jaoks olemas, isegi kui te füüsiliselt kohal ei viibi.

Nüüd saate olla oma laste jaoks olemas ka siis, kui te kodus ei viibi. Lülitage lihtsalt ahi tööle mobiilseadme kaudu Home Connecti rakenduses. See annab teile ka kogu vajaliku teabe toidu küpsemise kohta. Teate, millal toit valmis saab ja kas olete ahju välja lülitanud või mitte. See on rahustav nii teile kui ka teie lastele.

Kõik Home Connecti funktsiooniga ahjud

Iga roa parim koostisosa – teie ahi.

Iga roa parim koostisosa – teie ahi.

Lisaks hõrgutavate roogade valmistamisele võtab ahi teie mobiiliseadmest vastu ka parimaid retsepte. Home Connecti rakendus annab juurdepääsu tervele ilmatäiele leidlikele retseptidele. Oma lemmiktoidud võite salvestada rakendusse, et ahjul oleksid tööd alustades täpselt õiged sätted. See muudab küpsetamise ja toiduvalmistamise palju lihtsamaks ning saate täiuslikud tulemused.

Kõik Home Connecti funktsiooniga ahjud

Saage parimaks kokaks, keda teate.

Parimatel kokkadel on varuks ka parimad nipid. Saage asjatundjaks, kasutades ahju Home Connecti funktsiooni. Jagame teile mobiiliseadme kaudu ohtralt nippe ja näpunäiteid ning ka tähtsaimat teavet kõige levinumate koostisainete kohta. Isegi kui olete juba asjatundja, on alati midagi uut õppida.

Kõik Home Connecti funktsiooniga ahjud

On hea, kui teil on küsimusi. Kuid veelgi parem, kui on vastuseid.

Siit leiate mõned korduma kippuvad küsimused Home Connecti funktsiooni kohta, ning loomulikult ka vastused neile.

Korduma kippuvad küsimused

Võite meid usaldada – oleme igapäevaeluks loodud.

Võite meid usaldada – oleme igapäevaeluks loodud.

Boschi uute Home Connecti ühilduvusega kodumasinate kasutamiseks on teil tarvis Wi-Fi-ühendusega nutitelefoni või tahvelarvutit. Vajaliku Home Connecti rakenduse saate tasuta alla laadida App Store‘ist või Google Play Store‘ist.*

Home Connect on Home Connect GmbH pakutav teenus.

Home Connect

Meie nutikaid seadmeid saate juhtida nutitelefonist. Nagu ka meie nutikaid teenuseid.

Meie nutikaid seadmeid saate juhtida nutitelefonist. Nagu ka meie nutikaid teenuseid.

See on läbinisti nutikas lahendus: Home Connect aitab teid Boschi koduseadmetega isegi siis, kui kõik päris 100% ei tööta. Home Connecti rakendus annab teile kasulikke näpunäiteid ja nippe, mis peaksid vastama enamikule teie küsimustest. Kui miski jääb siiski arusaamatuks, ühendab Home Connecti abitelefon teid otse meie klienditeenindusega, kes on alati valmis pakkuma õigeid võimalusi ja lahendusi. Ning kui tarvis, võib mõni Boschi hooldustehnik tulla teie koju probleemi lahendama. Asjatundlik, kiire ja lihtne.

* Home Connecti rakenduse iOS-i ja Androidi versioonid on versioonist sõltuvalt oma funktsionaalsuselt erinevad. Täpsemat teavet saate App Store‘is või Google Play Store‘is vastava rakenduse infost.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.