Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Home Connect

Boschi Home Connecti funktsiooniga nõudepesumasinad

Meil on teile üks väike näpunäide – teie nutitelefonil on teile ohtralt näpunäiteid.

Peale teie ema on pesemises asjatundjaid veelgi. Näiteks teie nõudepesumasin. Avage oma Home Connecti rakenduses vaid Easy Starti funktsioon ning see soovitab teile vastavalt nõudele parimat pesuprogrammi. Nii on teil kodus alati parim pesuekspert, isegi kui ema läheduses ei viibi.

Kõik Home Connecti funktsiooniga nõudepesumasinad

Mis on elus tõeliselt tähtis? Kindlasti mitte nõudepesu.

Mis on elus tõeliselt tähtis? Kindlasti mitte nõudepesu.

Elus on tähtsamat kui nõudepesu peale mõtlemine. Just seetõttu saadab teie nõudepesumasin teile soovi korral nutitelefoni teateid, milles teavitab oma programmi hetkeseisust. See tähendab, et kontroll jääb teie kätte, ohverdamata samas aega asjade arvelt, mis on tõeliselt olulised.

Kõik Home Connecti funktsiooniga nõudepesumasinad

Teie nõudepesumasin tunneb oma vajadusi. Ja oskab ka küsida.

Kas teate, mitu nõudepesutabletti teil kodus on? Pole hullu, ei ole tarviski. Sisestage lihtsalt 50 tableti suuruse pakendi avamisel see teave Home Connecti rakendusse ning saate 45 pesukorra pärast nutitelefoni või tahvlisse meeldetuletuse. Selles on isegi otseviide veebist tellimise võimalusele. Ja asjad lähevad veelgi lihtsamaks – tänu sisseehitatud Easy Starti funktsioonile annab nõudepesumasin rakenduse kaudu teada, mis on konkreetset tüüpi pesukorra jaoks parimad seadistused. Nii hea on koostööd teha kellegagi, kel on endal aru peas.

Kõik Home Connecti funktsiooniga nõudepesumasinad

Mitte ainult teie nõud ei löö särama, vaid ka köök!

Mitte ainult teie nõud ei löö särama, vaid ka köök!

Ei ole tarvis mainidagi, et Boschi nõudepesumasin lööb klaasid särama. Küll aga on uudis see, et nüüd lööb see särama ka teie köögi. Tänu ukse sisse ehitatud EmotionLighti funktsioonile on teie nõudepesumasin seestpoolt meeldivalt valgustatud. Saate valguse tooni Home Connecti rakendusest igal ajal vastavalt meeleolule muuta. Nii näete kodutöid teises valguses.

Kõik Home Connecti funktsiooniga nõudepesumasinad

On hea, kui teil on küsimusi. Kuid veelgi parem, kui on vastuseid.

Siit leiate mõned korduma kippuvad küsimused Home Connecti funktsiooni kohta, ning loomulikult ka vastused neile.

Korduma kippuvad küsimused

Võite meid usaldada – oleme igapäevaeluks loodud.

Võite meid usaldada – oleme igapäevaeluks loodud.

Boschi uute Home Connecti ühilduvusega kodumasinate kasutamiseks on teil tarvis Wi-Fi-ühendusega nutitelefoni või tahvelarvutit. Vajaliku Home Connecti rakenduse saate tasuta alla laadida App Store‘ist või Google Play Store‘ist.*

Home Connect on Home Connect GmbH pakutav teenus.

Home Connect

Meie nutikaid seadmeid saate juhtida nutitelefonist. Nagu ka meie nutikaid teenuseid.

Meie nutikaid seadmeid saate juhtida nutitelefonist. Nagu ka meie nutikaid teenuseid.

See on läbinisti nutikas lahendus: Home Connect aitab teid Boschi koduseadmetega isegi siis, kui kõik päris 100% ei tööta. Home Connecti rakendus annab teile kasulikke näpunäiteid ja nippe, mis peaksid vastama enamikule teie küsimustest. Kui miski jääb siiski arusaamatuks, ühendab Home Connecti abitelefon teid otse meie klienditeenindusega, kes on alati valmis pakkuma õigeid võimalusi ja lahendusi. Ning kui tarvis, võib mõni Boschi hooldustehnik tulla teie koju probleemi lahendama. Asjatundlik, kiire ja lihtne.

* Home Connecti rakenduse iOS-i ja Androidi versioonid on versioonist sõltuvalt oma funktsionaalsuselt erinevad. Täpsemat teavet saate App Store‘is või Google Play Store‘is vastava rakenduse infost.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.