Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Kahepoolsed külmikud

Neile, kes soovivad parimat topeltkoguses.

Meie kahepoolsed kahe uksega külmik-sügavkülmikud ühendavad tehnilise tipptaseme suurepärase disainiga. Meie innovatiivsete tehnoloogiatega saate jääkuubikuid vaid nupuvajutusega, puuviljad ja köögiviljad püsivad kolm korda kauem värsked ja teil ei ole enam kunagi vaja külmikut sulatada. Ja kui teil on palju näljaseid suid toita, tasub valida mõni meie ülisuurtest külmik-sügavkülmikutest.

Millised on kahepoolsete külmikute paigaldusvõimalused?

Meie kahepoolsed külmikud on integreeritavad praktiliselt kõigi köökidega. Ameerika stiilis kahepoolsetes seadmetes on külmik ja püstine sügavkülmik kombineeritud ühte seadmesse. Euroopa stiilis kahepoolsed külmikud koosnevad ühendusribaga liidetud eraldiseisvast külmikust ja püstisest sügavkülmaosast.

Kuidas kahepoolse külmiku puhul kõige rohkem energiat säästa?

Maksimaalse energiasäästu tagab piisav õhutusruum teie kahepoolse külmik-sügavkülmiku taga.

Millised suurused on saadaval?

Ameerika stiilis kahepoolsed külmik-sügavkülmikud on saadaval 175,6 cm ja 180 cm kõrgustena ning 91 cm ja 90 cm laiustena. Euroopa stiilis kahepoolsed külmik-sügavkülmikud on kombineerituna 120 cm laiused ja 186 cm kõrgused.

Ideaalsed tulemused, väljapeetud disain. Boschi sisseehitatud seadmed teie unistuste kööki.

Selleks, et teie köögist saaks tõepoolest unistuste köök, pakume lisaks külmikutele ja sügavkülmikutele ka sisseehitatavaid nõudepesumasinaid ja laitmatult integreeritud keedu- ja küpsetusseadmeid. Kõik meie kodumasinad ühendavad endas ajatu ja väljapeetud disaini suurepärase tehnilise kvaliteedi ning maksimaalse ökonoomsuse, vastupidavuse ja mugavusega.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.