Küpsiste kasutamine

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid, mis võimaldab Boschil koguda anonüümseid statistilisi andmeid veebisaidi täiustamiseks. Eira seda sõnumit, kui oled nõus ja soovid jätkata. Klõpsa allolevatel linkidel, kui soovid lugeda lisateavet kasutatavate küpsiste ja selle kohta, kuidas küpsiste sätteid muuta.

  

Külmikud

Boschiga algab rõõm külmiku ukse avamisest.

Kui Boschi külmiku uks sulgub alati vaikselt ja ideaalselt, ei ole see juhus: me oleme seda teie jaoks juba 200 000 korda testinud. On ju teada, et meie tehasest ei lahku miski, mis ei vasta täielikult meie kõrgetele standarditele. Nii tagame me Boschile omase kvaliteedi, millele saate kindel olla päev päeva järel.

Eraldiseisvad külmikud üleval asuva sügavkülmikuga: külmutatud toit silmade kõrgusel.

Kui võtate sügavkülmikust asju võrdlemisi sageli, soovitame sellist külmikut, kus sügavkülmaosa on üleval. Mugavalt silmade kõrgusel paikneva sügavkülmiku juurde ei ole vaja pidevalt kummarduda. Ja eraldiseisvate lahendustega saate külmiku asetada sinna, kuhu täpselt soovite.

Kõigi eraldiseisvate üleval asuva sügavkülmikuga mudelite juurde

Eraldiseisvad külmikud all asuva sügavkülmikuga

Nende eraldiseisvate külmikute jahutusosa on otse teie ees, silmade kõrgusel. Selle all on ruumikas sügavkülmaosa. Keskelt poolitatud külmiku ülemisest osast saate jahutatud toiduaineid võtta ilma kummardamata.

Kõigi eraldiseisvate alumisega sügavkülmikuga mudelite juurde

Sisseehitatud külmikud, mille sügavkülmaosa asub all: värskus enne külmutamist.

Meie integreeritavad külmikud pakuvad kõiki mugavusi ja katavad kõik uuelt külmikult oodatavad vajadused: need sobituvad laitmatult iga köögidisainiga ja pakuvad teile samas maksimaalset mugavust. Jahutatud toitu saab külmikust võtta ilma kummardamata. Selle all on ruumikas sügavkülmaosa.

Kõigi all paikneva sügavkülmaosaga integreeritavate külmikute juurde

Meie külmik-sügavkülmikuid: toit ei saaks säilitamisel olla värskem.

Erinevad toiduained nõuavad erinevaid hoiutingimusi. Kala, liha ja piimatooted säilivad kõige paremini kuivades, madala niiskustasemega tingimustes. Puu- ja köögiviljad vajavad seevastu kõrget niiskustaset, et need ei kuivaks. Boschi külmik-sügavkülmikute innovatiivsed Stay fresh - süsteemid tagavad igat tüüpi toidu jaoks sobiva jahutustehnoloogia. Nii saate kindel olla, et teie köögiviljad säilivad meie VitaFreshi sahtlis värskena kolm korda kauem.

Meie teenindus

Suurepärane teenindus nii enne kui ka pärast ostu.

+372 6007 877

careline-EE@bshg.com

Miks valida Bosch?

Avastage kvaliteet, täiuslikkus ja töökindlus.

Leidke edasimüüja

Otsige enda lähedal asuvaid edasimüüjaid.